המוזיקאי יהונתן פריג' הלך לעולמו בגיל 41

פריג' נפטר בבית החולים איכילוב בתל אביב, כשבוע אחרי שלקה בדום לב וסבל מפגיעה מוחית. הוא הותיר אחריו אשה, שירלי, ושני ילדים.

ערוץ 7 , ח' בסיון תש"פ

המוזיקאי והגיטריסט יהונתן פריג' הלך לעולמו היום (ראשון) בגיל 41.

פריג' נפטר בבית החולים איכילוב בתל אביב שבוע אחרי שלקה בדום לב וסבל מפגיעה מוחית. הוא הותיר אחריו אישה - שירלי, ושני ילדים.

משפחתו מסרה: "יונתן נפטר הבוקר בבית החולים איכילוב, שם היה מאושפז בשבוע האחרון עם פגיעה מוחית קשה". המשפחה הוסיפה כי היא "מבקשת להודות לצוות הרפואי של המחלקה לטיפול נמרץ, שעשה כל שניתן למענו. יהי זכרו ברוך".

פריג' היה מהגיטריסטים המובילים בישראל. במהלך השנים עבד בין היתר עם ריטה, עברי לידר, שירי מימון, דורון מדלי ויגאל בשן.

הוא שימש כגיטריסט בתוכניות ריאליטי מוזיקליות כמו "כוכב נולד", "דה וויס" ו"בית ספר למוסיקה", כולל בעונה הרביעית שטרם שודרה.

עברי לידר ספד לו בעמוד הפייסבוק שלו: "אני עדיין לא מאמין שאני כותב את המילים האלו. חברי היקר והמוכשר, שותפי ליצירה ולמסע הזה שלנו בעולם המוסיקה, יונתן פריג׳, הלך היום לעולמו. כל מי שעבד עם יונתן וכל מי שרגיל לראות אותו מופיע על הבמות, מעריץ ואוהב אותו אהבה גדולה. האנרגיה, הכישרון, המקצוענות והאהבה הענקית שלו למוסיקה ולחוויה האומנותית בלטו תמיד בכל דבר שעשה.

''יונתן היה שילוב נדיר של חכמה, סקרנות ונדיבות שהפכו אותו לאחד האנשים המיוחדים והמעניינים שהכרתי בחיי. הבור שאתה משאיר אחריך אצל כולנו עמוק מאד ולא בטוח שניתן למילוי. המחשבה שאתה לא איתנו יותר היא בלתי נתפסת על סף הבלתי אפשרית. יונתן - אין לי כל ספק שתמשיך ללוות אותי בכל דבר שאעשה. אוהב אותך וכבר מתגעגע", הוסיף לידר.