מני נפתלי: "הם רוצים לנקום"

מני נפתלי, לשעבר אב הבית במעון ראש הממשלה על החשד לתצהיר שקרי של עובדות לשעבר במעון: "אנשים פוחדים ומוחלשים"

103FM , י' בסיון תש"פ

מני נפתלי
מני נפתלי
צילום: פלאש 90

מני נפתלי, לשעבר אב הבית במעון ראש הממשלה, שוחח היום (שלישי) עם גיא פלג וענת דוידוב ב-103fm והתייחס לפרסום לפיו המשטרה חוקרת שתי עובדות לשעבר במעון ראש הממשלה, בחשד שמסרו תצהיר שקר לטובת שרה נתניהו.

נזכיר כי נפתלי עצמו נמצא בסכסוך ארוך ומתמשך עם משפחת נתניהו לאחר שבשנת 2014 הגיש תביעה נגד משרד ראש הממשלה על תנאי עבודה קשים ויחס משפיל מצד רעיית ראש הממשלה.

נפתלי הודה כי פתיחת החקירה לא הפתיעה אותו בכלל והסביר, "מכיוון שאני תובע שני עובדים שגם כן באו והכפישו את שמי דרך עו"ד יוסי כהן, ראינו שם תצהירים כוזבים. העובדים, כשעלו לדוכן העדים, אמרו שלא הם כתבו את התצהיר".

הוא הוסיף ואמר כי דבר זהה קרה בתביעת הדיבה, "הביאו בחורה מעפולה ששכנעו אותה להגיד כל מיני דברים ובאמצע החקירה אמרה – 'הוא לא אמר לי'", כלומר חזרה בה מעדות השקר.

נפתלי מסביר כי העובדים מפחדים, "זה דוד מול גוליית זה ידוע". לכן, "כשאני מסתכל היום על הפרשה, איך היא התנהלה, היה לי המון מזל שלא כל כך אוהבים אותה ושסיקרו אותי, היה לי מזל. איפה גלינה? איפה אולגה שעבדו בקומה העליונה ונעלמו לגמרי? דברים שאני יודע וזה לא יעזור אם אני אגיד כי האנשים האלה פוחדים ואנשים מוחלשים. אני באתי מהביטחון, הם ידעו שזה בן אדם אחר לגמרי, הם לא האמינו שאני אצא עליהם אבל כנראה שהם לא ייקחו יותר אנשים מהביטחון".

נפתלי סבור כי אף הופעלו לחצים על עדים שיעידו לטובת הגברת נתניהו, "אנחנו רואים את זה לאורך הזמן, רואים מה עשו לי. עשו לי את העוול הכי קשה וידעתי מה יעשו לי כי ראיתי מה עשו בעבר, ידעתי מה יעשו ובכל זאת הלכתי בכל הכוח כדי להראות לכולם שהאמת מנצחת והאמת מנצחת. להגיד שהמלחמה שלי, כשיצאתי אליה חשבתי הכול יהיה ורוד? ידעתי שלא, אבל ידעתי גם שאני הולך עם האמת עד הסוף ולא מסתובב אחורה, כי אם אני מסתובב אחורה הם יתפסו אותי. הם רוצים עדיין לנקום, זה ידוע לי".