הפועל ת"א הביסה את בית"ר

כשבחוץ מעל 1,000 אוהדים שמפרים את הנחיות משרד הבריאות, הביסו שחקני הפועל ת"א את בית"ר ירושלים בתוצאה חד צדדית עם 0:3

נרי וייס - ערוץ 7 , י' בסיון תש"פ

הפועל ת"א הביסה את בית"ר-ערוץ 7
קלינגר. הביס את קבוצתו הקודמת
צילום: פלאש 90

ואיזה מזל שאין אוהדים. 6 שנים עברו מאז ניצחה הפועל ת"א את בית"ר ירושלים באצטדיונה הביתי, אצטדיון בלומפילד. היה זה בינואר 2014, כאשר על הקווים של בית"ר עמד אז כמו היום רוני לוי, וגם אז כמו היום ניצחה הפועל עם שלושה שערים לחובתה של בית"ר.

6 שנים עברו ונראה שדבר לא השתנה כאשר הערב (שלישי) ניצחו המארחים התל אביבים את הירושלמים, עם רוני לוי על הקווים כמאמנם ועם שלושה שערים לחובתם.

האדומים מת"א הגיעו למשחק הערב עם רוח גבית גדולה לאחר ניצחון החוץ המפתיע על מכבי חיפה במוצאי השבת האחרון ועם עידודם של 1,000 מאוהדיהם שהפרו את הנחיות משרד הבריאות, צפצפו על משטרת ישראל והתקהלו חרף כל ההוראות.

התל אביבים פתחו בסערה כשבדקה ה-17 נהנו מבעיטת עונשין מ-11 מטרים גבולית לזכותם, אותה בעט עומרי אלטמן פנימה, בדיוק כמו במשחק האחרון מול הירושלמים באצטדיון טדי שבבירה כשאז היה זה גם שער הניצחון.

שחקני בית"ר הציגו משחק נרפה וחלש, אולי הכי חלש שלהם העונה, ובדקה ה-40 הוסיף אלטמן שער שני לאחר טעות בהגנת בית"ר.

נגמר? ממש לא. בית"ר עלתה הרבה יותר מחוייבת אל המחצית השניה אך לא השכילה לנצל את ההזדמנויות הרבות שלה ובדקה ה-59, שוב טעות בהגנת בית"ר אפשרה למאור בוזגלו, שחקנה לשעבר לכבוש את השלישי לזכות הפועל.

בית"ר הייתה לא רחוקה מלספוג שערים נוספים ובסיום, הפועל רושמת ניצחון שני ברציפות מאז פגרת הקורונה ומתקרבת מרחק נקודה אחת בלבד מהמקום הרביעי עם 0:3 מהדהד על היריבה המרה מהבירה, כשהיא גם נמצאת בתמונת הגביע כשהעפילה לחצי הגמר.

נראה כי העונה שהחלה בצורה רעה מאוד עבור האדומים מת"א, עוד עשויה להסתיים עם הישגים לא מבוטלים כלל ואולי אף עם תואר.

בית"ר? זו נראית כמי שעדיין תקועה עמוק בפגרת הקורונה ומפלס הלחץ של אוהדיה נגד מאמנה רוני לוי עשוי להכריע בקרוב את המשך דרכו בקבוצה, אולי אפילו עוד העונה.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il