אוהדי הפועל ת"א (ארכיון)
אוהדי הפועל ת"א (ארכיון) פלאש 90

דין אחד לתל אביב ודין לכל השאר? שבועיים אחרי מחאת האומנים בגן צ'ארלס קלור בתל אביב בו השתתפו עשרות אלפי אנשים בניגוד לחוק ולהנחיות, הערב (שלישי) שוב איפשרה משטרת תל אביב התקהלות המנוגדת לחוק ולהנחיות.

היה זה בזמן משחק הכדורגל במסגרת המחזור השני של הפלייאוף העליון בין בית"ר ירושלים להפועל תל אביב שהתקיים באצטדיון בלומפילד שבתל אביב-יפו, כאשר מעל 1,000 אוהדי הפועל ת"א צפו במשחק הניצחון של קבוצתם על הירושלמים בתוצאה 0:3 על גבי מסכי ענק, וללא ששמרו על ההגבלות והנחיות משרד הבריאות.

חלקם המכריע של האוהדים נכחו במקום ללא מסיכה על פניהם, כשהם אינם שומרים על הריחוק החברתי הנדרש ואף עלו על הכמות המותרת להתקהלות בשטח פתוח.

בנוסף, מחדל נוסף שהתקיים הערב באצטדיון התל אביבי מתחת לאפה של המשטרה המקומית הוא הסתננותם של מספר אוהדי הפועל ת"א בעזרת מנוף שהופעל מחוץ לאצטדיון באין כל מפריע, ורק בסיום המשחק גילו כוחות האבטחה במקום את האוהדים המסתננים.

לא רק זאת, אלא שמה שהפעם התירה משטרת ישראל, שתחנתה נמצאת בסמוך לאצטדיון, אסרה זו רק לפני פחות משבוע כשהודיעה לאוהדי בית"ר ירושלים כי אירוע הקרנה של המשחק מול הפועל באר שבע שתוכנן להתקיים במקום פתוח בבאר יעקב במוצאי השבת האחרון מבוטל בשל האיסור על התקהלות.

גורמים במשטרת ישראל אמרו כי האירוע כולו מתועד ובמידת הצורך ינקטו הליכים כנגד מפירי ההוראות.

היום נראה יותר מתמיד כי יש דין אחד הנהוג בתל אביב, ודין אחר לכל היתר.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו