הדברה
הדברה'הדברה בטוחה'

נכנסים לדירה חדשה? מזל טוב! רק לפני שנכנסים לדירה חשוב לברר מתי בפעם האחרונה התבצעה בדירה הדברה, באיזו שיטה ונגד מה.

הדברה לפני כניסה לדירה חדשה היא ההדברה החשובה ביותר והיעילה ביותר מכיוון שכאשר הדירה ריקה המדביר רשאי להשתמש בחומרי הדברה חזקים יותר.

מה שהופך את ההדברה לעמידה מול טווח רחב יותר של מזיקים כי אותו החומר יכול להדביר גם מקקים וגם נמלים. פלוס נוסף זה שדירה ריקה נותנת למדביר גישה נוחה אפילו לאזורים, חריצים ושקעי חשמל שלא היה יכול להגיע אליהם כשריהוט ממלא את החלל.

מה ההבדל בין הדברה בדירה מאוכלסת לדירה חדשה?

כאשר הדירה ריקה היתרונות ברורים. אך כאשר הדירה מאוכלסת לעיתים זה מקשה על התהליך מכיוון שהחפצים בקרבת ההדברה עלולים לספוג את חומר ההדברה ובכך לסכן את יושבי הבית לכן הדברה בדירה מאוכלסת צריכה להתבצע רק על ידי מדביר מוסמך ומומלץ על מנת להבטיח את ביטחונם של הדיירים.

אילו סוגי מזיקים בדרך כלל מופיעים בזמן המעבר לדירה החדשה?

המזיקים הנפוצים ביותר בדירות ריקות הם גו'קים ונמלים. רוב ההדברות לפני הכניסה הראשונה לדירה יהיו נגדם. כשהדירה ריקה ועדיין לא עברתם אליה קל מאוד להדביר נגד הג'וקים מכיוון שג'וק מהסוג הגרמני אוהב להסתתר בתוך שקעי החשמל והפאנלים שבדרך כלל כאשר הבית מרוהט ומלא הגישה לא נוחה.

בדירה ריקה למדביר יש גישה לאזורי הקינון הידועים של הג'וקים והוא יכול לרסס בדיוק באזורים של הפאנלים ושקעי החשמל, מה שיהפוך את ההדברה ליעילה אפילו עוד יותר.

נמלים לעומת זאת ידועות ברמת התחכום שלהן ולכן הדברת נמלים בבית תדרוש הדברה מסוג אחר. אם את הג'וקים אפשר להדביר באמצעות הדברה כימית, את הנמלים צריך להדביר באמצעים מתוחכמים יותר כדי לפתור את הבעיה מהשורש מכיוון שהדברה כימית במקרים מסוימים רק תחריף את הבעיה. הנמלים שמטיילות בשיירה על השיש ואוספות את פירורי המזון, צריכות לסחוב את זה עד לקן שלהן אל המלכה.

כאשר מבצעים הדברה כימית היא פועלת רק על אותן הנמלים שנמצאות מחוץ לקן וכאשר הנמלים העובדות לא יחזרו אל הקן עם אספקת המזון, אותה מלכה תחוש סכנה ותטיל עוד ביצים. ככה שגם אם הדברתם את הנמלים שטיילו על השיש, זה לא פתר את הבעיה. לכן עליכם לפעול בדרך שתסלק את הקן והמלכה מביתכם החדש.

כמה עולה הדברה לדירה חדשה?

מחיר ההדברה נקבע בהתאם למה נדרש, הדברת נמלים לדירה חדשה לדוגמא תדרוש הדברה באמצעות פיתיונות ג'ל והדברת הג'וקים תדרוש הדברה כימית. אלו הדברות שונות ולכן חשוב לברר לפני כניסתכם לדירה מתי בוצעה הדברה ונגד מה.

פרמטר נוסף שצריך להילקח בחשבון הוא גיל המבנה. מבנים ישנים נוטים לשמש את קנוניות המזיקים אפילו בין החריצים שבקירות וזה ידרוש מהמדביר לזהות את אותם החריצים ולהדביר בהתאם.

אז כמו שאתם רואים, מחירון הדברה עבור הדברה לדירה חדשה משתנה בהתאם לאופי ההדברה והשירות הנדרש בהתאם לכל מזיק. מזיקים יוצרים נזקים לאדם. הדברה מונעת עשויה לעזור למנוע או לפחות למזער בטווח הארוך חלק רחב של הנזקים. לעיתים הדברה זולה יכולה לפתור את הבעיה בטווח הקצר אך בטווח הארוך להוליד בעיות חדשות והמחיר שתשלמו יהיה כפול. לכן מומלץ להזמין מדביר אמין, איכותי ובעיקר מקצועי על מנת להדביר את הבעיה מן השורש ולהנות מראש שקט לאורך זמן.

כמובן שלפני ביקורו של אותו המדביר תוכלו להתעדכן לגבי מחיר הדברה עדכני ולוודא שאותו המדביר מציע לכם הדברה במחיר משתלם בהתאם לשירות אותו אתם דורשים.

צריכים מדביר? פנו עוד היום להדברה בטוחה: https://adbarabetuha.co.il