חודש הספר באתר "עברית"

מהיום,הוצאות הספרים משתלטות על אתר "עברית" עם המלצות ומבצעים מיוחדים

קובי פינקלר - ערוץ 7 , י"א בסיון תש"פ

חודש הספר באתר "עברית"-ערוץ 7
שבוע הספר
צילום: קובי פינקלר

מגפת הקורונה פרצה לחיינו לפני מספר חודשים ושינתה את חיינו באופן דרמטי, בכל תחומי החיים. לאחרונה התבשרנו על ביטול שבוע הספר העברי לו מצפים כל חובבי הספרות בארץ לאורך כל השנה.

דווקא בתקופה שבה המשק חוזר לפעילות הדרגתית, חשוב להאיר זרקור על הספרות הטובה, האיכותית והמגוונת שרואה אור בארץ, לסייע להוצאות הספרים לחזור לפעילות ולקוראים לחזור לשגרת קריאה זולה, ניידת ובת קיימא.

כתשובה לביטול שבוע הספר, במהלך חודש יוני ישתלטו על האתר בתורות, הוצאות הספרות השונות הפועלות בארץ. הגולשים יהנו מהמלצות מיוחדות ובלעדיות על עשרת הספרים הטובים ביותר שפוספסו על המדפים מטעם כל הוצאה, ויוכלו לדפדף בין ה"דוכנים" השונים ולהכיר את סופרי ההוצאות. הממליצים הינם מו"לים ועורכים מטעם כל הוצאה והוצאה, מהמוכרים והמוערכים בארץ.

בנוסף יוכלו הגולשים לרכוש ספרים בהנחות משמעותיות – 40% על (כמעט) כל הספרות הדיגיטלית באתר, שלושה ספרי ילדים מודפסים ב-99 ₪ ושני ספרי מבוגרים מודפסים ב-99 ₪.

גיא בן נון, מנכ"ל "עברית": "לאחר תקופה בה המציאות מסביבנו עלתה על כל דמיון, אשר כולנו עדיין מתמודדים עם השלכותיה, אנחנו שמחים במיוחד לתת אלטרנטיבה לקיום חגיגת שבוע הספר באופן דיגיטלי, ולתת במה לשלל ההוצאות לקדם את הספרים המועדפים על ידן".