בדקה ה-95: תיקו דרמטי לנס ציונה

אחרי שאמש שמטה האחרונה בטבלה הפועל רעננה יתרון בן שני שערים בדרך להפסד, הערב יריבתה נגד הירידה, נס ציונה שמטה יתרון דומה

נרי וייס - ערוץ 7 , י"א בסיון תש"פ

בדקה ה-95: תיקו דרמטי לנס ציונה-ערוץ 7
שחקני נס ציונה
צילום: פלאש 90

לא רוצה להינצל. אמש, ראתה סקציה נס ציונה שחזרה העונה אל ליגת העל בכדורגל לאחר 51 שנות היעדרות, את יריבותיה לתחתית הטבלה מאבדות נקודות חשובות.

בעוד קריית שמונה הובסה והתפרקה מול מכבי נתניה, הפועל רעננה שמטה יתרון בן שני שערים בדרך להפסד דרמטי משער בדקה ה-93 למ.ס אשדוד ונס ציונה קיוותה כי יש עוד תקווה ותצליח למרות הכל לשרוד בליגה הבכירה.

אך נראה כי זו לא למדה מטעויות של אחרות ולא מספיק רוצה לשרוד, כששיחזרה כמעט במדוייק את משחקה של יריבתה לתחתית מאמש, הפועל רעננה.

הכתומים מנס ציונה הובילו הערב במשחקם הראשון בפלייאוף התחתון מאז פגרת הקורונה הכפויה בשני שערים אותם כבשו בתוך 4 דקות במחצית השניה וכבר היו בדרכם לניצחון חשוב מאוד שהיה מקרב אותם משמעותית אל עבר חוף מבטחים ואל מעל הקו האדום.

שער מצמק של רועי זיקרי בדקה ה-68 צימק את התוצאה ואחרי מספר החטאות של שחקני חדרה, הגיעה גלעד אברמוב הצעיר ובדקה ה-95 קבע את השיוויון הדרמטי.

נס ציונה אמנם מצליחה לעצור את רצף חמשת הפסדי החוץ שלה שבהם לא הצליחה לכבוש, אך מאבדת נקודות חשובות בתוספת הזמן, כאלה שאולי יכריעו בין ליגת העל לחזרה לליגה השניה בסוף העונה.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il