איפור עדין ב-3 דרכים

אתן רוצות איפור שיחמיא לכן בלי להפוך את הפנים לבובת חרסינה. טאצ' קטן יכול לשדרג כל כך הרבה.

תגיות: אופנה איפור
עטרת גוטליב , י"ב בסיון תש"פ | עודכן: 17:23

איפור עדין ב-3 דרכים-ערוץ 7
עיפרון לעיניים. אילוסטרציה
צילום: iStock

היום את האיפור הכבד והמלאכותי מחליף איפור טבעי וממש לא מתאמץ. כזה שמשדר "לא איפרו אותי כמעט... זו פשוט אני".

לא פלא שעם טרנד כזה, אחד המשפטים שמאפרות שומעות הכי הרבה הוא: "לא הרבה מייק אפ, צלליות עדינות בבקשה, והכי חשוב שיהיה טבעי".

אתן רוצות איפור שיחמיא לכן בלי להפוך את הפנים לבובת חרסינה. והאמת, אני מברכת על השינוי הזה,
לא צריך להתאמץ מידי וגם טאצ' קטן יכול לשדרג כל כך הרבה.

אם פעם, לא הייתי יוצאת מהבית ללא איפור מלא, היום אני מסתפקת בשילוש הקדוש שלי: מסקרה, עיפרון שחור לעיניים ושפתון (ורצוי כהה). מזכירה לעצמי שגם עור הפנים הטבעי שלנו, על אף הפגמים הקטנים שלו, הוא יפה.

למה להשתמש דווקא בשלושת הפריטים האלה?

מסקרה: הריסים שלנו דקים מאוד אבל כשאנחנו מעבות אותם בעזרת המסקרה הם מדגישים את צבע העיניים ומוסיפים חן למראה הכללי של הפנים.

מסקרה. אילוסטרציה
צילום: iStock

יש בנות שיעדיפו מסקרה מעבה, יש כאלה שיעדיפו מאריכה, בכל מקרה, העיקר שתמצאו את המסקרה שהכי מחמיאה. חשוב לשים לב להוריד את המסקרה בעדינות עם מסיר איפור מתאים, כדי לא לפגוע בריסים.

עיפרון עיניים: פה תזהרו! העיפרון יכול להקטין מאוד את העין ולא להחמיא כלל. תתנסו מול המראה ותראו האם העיפרון מדגיש את צבע העיניים ומחמיא לפנים או שהוא סוגר ויוצר תחושה של עין קטנה?
אם הגעתם למסקנה שהעיפרון תורם לכן הגיע הזמן לבחור צבע. לעיניים כחולות ובהירות אני מעדיפה צבע שחור, לעיניים חומות וכהות אני ממליצה על צבע כחול או טורקיז.

שפתון: מקפיץ את הצבע בפנים ונותן אור ואנרגיה. ממראה חיוור קצת למראה רענן וחיוני. איך תדעו איזה צבע לבחור? לפי צבע הפנים. פנים כהות: צבעים בהירים. פנים בהירות: צבעים כהים. ואני, לבנבנה שכמותי, תמיד הולכת על צבעים כהים ועמוקים.

ואגב, תדאגו לקנות כמה מכל פריט. אצלי יש שלושה סטים: בתיק, ברכב ובשידת איפור, שלעולם לא אתפס לא מוכנה! עם השילוש הקדוש שלי, בלי יותר מידי חומרים ובלי להתפזר, תהנו ממראה קליל וזוהר!

שפתון. אילוסטרציה
צילום: iStock
"מסקרה, עיפרון עיניים ושפתון". עטרת גוטליב
צילום: אלמוג רם