שר הביטחון בני גנץ לראשי המטה להשבת הבנים: תמשיכו לפעול

שעות לפני העצרת להשבת הבנים, פגשו ראשי המטה את שר הביטחון גנץ בלשכתו: "עבדנו, עובדים ונמשיך לעבוד להשבת הבנים הביתה בקרוב".

ערוץ 7 , י"ב בסיון תש"פ

גנץ עם נציגי המטה להשבת הבנים
גנץ עם נציגי המטה להשבת הבנים
צילום: דוברות

ראשי המטה החברתי להשבת הבנים פגשו הבוקר את שר הביטחון בני גנץ בלשכתו, לקראת העצרת שהם מקיימים היום (חמישי) אחר הצהריים בירושלים.

במהלך הפגישה אמר גנץ לראשי המטה, "תמשיכו לפעול בדרככם להשבת הבנים, זה נכון להשאיר את הנושא על סדר היום החברתי, זה נכון למשפחות וזה נכון לכם אישית", תוך שהוא מחזק את ידי חברי המטה ששיתפו את השר במצבם מאז האירוע.

במטה מציינים כי מאז 2014 נמצאים סגן הדר גולדין, סמ"ר אורון שאול והאזרחים אברה מנגיסטו והישאם שעבאן א-סייד בידי חמאס ברצועת עזה.

לדבריהם, עם פרוץ משבר הקורונה פנה הארגון לישראל בבקשה לדון בעסקה שתכלול את שחרורם, ולכן החליטו במטה להתחיל השבוע בשורה של פעילויות במטרה להעלות למודעות את המומנטום לעסקה על בסיס הומניטארי.

מור חאייק, ראש המטה החברתי להשבת הבנים: "פגשנו הבוקר את שר הביטחון לפני הצעדה. קיבלנו את תמיכתו להמשך המאבק. הדגשנו בפניו את ההזדמנות המיוחדת שנוצרה בזמן הקורונה, שתפנו בקושי שלנו לשוב לחיינו. מצפה לפגישה נוספת עם השר, בארבע עיניים, כפי שסיכמנו".