ערוץ 7 וצ'רידי - שותפות של ערבות הדדיתערוץ 7

גיוס ההמונים הגדול של הציונות הדתית יוצא לדרך ביום ראשון הקרוב, וייפתח במופע הצדעה בבנייני האומה בהשתתפות סיון רהב מאיר, הרב שמואל אליהו, חבורת אנדרדוס ואלישע בירנבאום.

שבוע הערבות הדדית יחל ביום ראשון ויימשך 100 שעות, במהלכו נחזיר אהבה לשורת עמותות וארגונים נבחרים.

לאחר יריית הפתיחה תוכלו לפתוח את הלב ולהחזיר אהבה לארגון קו לחיים, מקימי, תורה בציון, ארגון רבני קהילות, OU ישראל, בני עקיבא העולמית, אגודת אפרת, קרן עם ישראל חי, קרן אביה, תנועת הנוער אריאל, גרעין הדר חיפה, עמותת קול רינה, עמותת בת מלך, עמותת סבבתא והזולה של חצרוני.

המיזם כולו מתקיים בשיתוף פעולה ראשון מסוגו של קבוצת ''ערוץ 7'' וחברת גיוס ההמונים 'צ'רידי' (charidy).

מנכ''ל ערוץ 7 והעורך הראשי עוזי ברוך אומר כי "שבוע הערבות ההדדית של הציונות הדתית מבטא את אחד הדברים שמאחדים את כולנו. הרצון לתת, לסייע ולהיות שם בשביל האחר".

''אנחנו שמחים להוביל, יחד עם השותפים שלנו, את המיזם החשוב הזה שמביא לקדמת הבמה את ערך השותפות והערבות ההדדית במיוחד בימים המורכבים שבהם אנחנו מצויים ומשוכנעים שהציבור יפתח את לבו לשלל הארגונים החשובים שנוטלים חלק במיזם ויוסיף אור וטוב לעם ישראל כולו", מוסיף ברוך.

מנכ"ל חברת צ'רידי שי צ'רבינסקי אמר כי "ביחד עם החברים שלנו מערוץ 7 יצאנו במיזם מדהים, כאיש אחד בלב אחד, לאחד את כל העמותות של הציונות הדתית. אנחנו בטוחים שדווקא אחרי משבר הקורונה נראה את עם ישראל, חי, נותן ומעניק גיבוי לעמותות שכל כך צריכות את זה".

"עד היום גייסנו למעלה ממיליארד דולר עם אלפי עמותות בכל העולם. הקמפיין הזה מרגש אותי באופן אישי ואני בטוח שכולנו ביחד נתמוך בעמותות וניתן להן לצאת ממשבר הקורונה וכדי שירחיבו ויגדילו את הפעילות ובעזרת ה' נעשה ונצליח".

שבוע ערבות הדדית
שבוע ערבות הדדיתפרסומי ישראל