סגן-אלוף אביחי מור יוסף שנורה במהלך אימון: "מקווה לחזור בהקדם"

מפקד פיקוד ההכשרות והאימונים אלוף מוטי ברוך ואל''מ שי סימן טוב ביקרו בבית החולים את סא"ל אביחי מור יוסף שנפצע קשה באימון צבאי.

עדו בן פורת - ערוץ 7 , י"ב בסיון תש"פ

כוחות צה"ל בתרגיל
כוחות צה"ל בתרגיל
צילום: דובר צה"ל

מפקד פיקוד ההכשרות והאימונים בצה"ל, אלוף מוטי ברוך, ביקר היום (חמישי) בבית החולים ״סורוקה״ את סגן-אלוף אביחי מור יוסף, מפקד בקורס מפקדי פלוגות וגדודים שנפצע באורח קשה אמש כתוצאה מירי במהלך אימון צבאי בקורס.

אל הביקור הצטרף אלוף-משנה שי סימן טוב, מפקד צוות במכללה לפיקוד טקטי שנפצע אנושות במהלך מבצע "צוק איתן".

האלוף ברוך דרש לשלומו של אביחי והם שוחחו על האירוע שהתרחש אמש. סגן-אלוף אביחי אמר בשיחתו עם האלוף שהוא מתאושש ומתחזק מפציעתו, ושדאגתם של משפחתו, מפקדיו, עמיתיו ופקודיו מחזקת אותו מאוד. הקצין הוסיף כי הוא מקווה שיוכל לחזור לאימונים בהקדם.

האלוף ברוך אמר בשיחתו עם אביחי מור יוסף שהוא שמח לראות שמצבו משתפר. האלוף הבטיח שהאירוע יתוחקר ויופקו הלקחים על מנת לפעול ולמגר תאונות אימונים נוספות בעתיד. "אנחנו פה איתך, לאורך כל הדרך", הבטיח.

אלוף-משנה שי סימן טוב עודד את סגן-אלוף אביחי וסיפר לו שבמיטת המטופל בה שוכב, הוא שכב לפני כשש שנים כשנפצע. "הגעתי היום כדי להראות לך, שעל אף כל משבר, יחד, באמצעות המשפחה, המפקדים והפקודים, אפשר וניתן למצוא את הכוחות להשתקם ולחזור לתרום ולהיתרם למען ביטחון מדינת ישראל״, אמר סימן טוב למור יוסף.