יוצאים למאבק
יוצאים למאבקצילום: מטה ''כולה שלנו''

מטה ההסברה ''כולה שלנו'' שמזהיר מסכנות תוכנית המאה, יצא בקמפיין הסברה ראשון ברחבי יו"ש תחת הכותרת "סכנת חלוקת הארץ בפתח".

פעילי ופעילות המטה ערכו מבצע שילוט רחב שבמסגרתו נתלו קרוב ל-1000 מודעות בישובים וברחבי יהודה, שומרון ובנימין. בנוסף חילקו הפעילים עשרות אלפי פלאיירים על רכבים ובריכוזים ברחבי יו"ש.

במודעות הקמפיין נכתב "ההתיישבות הוכיחה כי כל מקום אשר תדרוך כף רגלכם - לכם יהיה. עכשיו הזמן לצאת מהגבולות הקיימים, המהווים פחות מ-30% מהשטח. לצעוד, להיאחז ולבנות בכל יהודה ושומרון A,B,C - כי ארץ ישראל כולה שלנו".

בפלאייר שחילקו הפעילים נכתב בהרחבה על הסכנות שבתוכנית המאה המתקרבת, וכן כיצד בכוונת מטה ''כולה שלנו'' להילחם בתוכנית: "אנחנו עומדים לפני מימושה של תכנית לחלוקת הארץ המכונה 'עסקת המאה'. לפי תוכנית זו, בחסות הענקת ריבונות לישובים היהודים ביהודה ושומרון, תחולק ארץ ישראל ותימסר לידי נוכרים - להקמת מדינה פלסטינית".

עוד נכתב "במסגרת התוכנית תוקפא לחלוטין הבניה בשטחים המיועדים למדינה הפלסטינית - בכל גב ההר, בדרום הר חברון ובבנימין - בזמן שהערבים יוכלו להמשיך לבנות ולתפוס אדמות באין מפריע."

בסיום הפלאייר נכתב כי "משימתנו היא פריצת גבולות ההתיישבות, אם נסתפק חלילה בבניה בשטחי הישובים הקיימים נאבד את רוב אדמת יהודה ושומרון, ותקום בהם מדינה פלסטינית... צו השעה הוא: לטייל, לצעוד, לבנות, להיאחז ולהתיישב. להכפיל את שטחה של ההתיישבות היהודית, ולפרוס אותה בכל מקום ומקום ביהודה ושומרון ללא הבדל בין שטחי A,Bו-C."

מטה ''כולה שלנו'' הוקם בידי אברכים מישיבות בכל רחבי הארץ יחד עם פעילים בגבעות ביהודה ושומרון.

ידידיה שפירא, אברך בישיבת בית אל ומראשי המטה, אמר כי לא נוכל לשבת בשקט כשחלוקת ארץ ישראל והקמת מדינה פלסטינית בפתח, מדובר בתוכנית שתחלק את ארץ ישראל ותמסור כ-70% מהשטח למדינה פלסטינית. התשובה לתוכנית היא ההתיישבות בכל המרחבים הפתוחים שעדיין מחכים לשובנו אליהם".