ניסור מדרגות בטון
ניסור מדרגות בטוןצילום: אברהם בדוש

הבטון מהווה כיום את אחד החומרים הנפוצים ביותר בענף הבנייה. מדובר על חומר קשה מאוד אשר על מנת לעבוד אתו יש צורך להשתמש בכלי עבודה מיוחדים.

יחד עם העובדה שמדובר על חומר קשה וחזק אשר דורש עבודה מיוחדת ומורכבת, מדובר על עבודה הדורשת דיוק. כך לדוגמא: כאשר יש צורך לבצע שינויים שונים במבנה בטון קיים כגון: ליצור פתחים לחלונות, דלתות, ליצור פתח לעליית גג, לנסר קורות בטון ועוד, יש צורך להשתמש בכלי עבודה מיוחדים ולבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר והמדויקת ביותר בהתאם לצורך.

אחד מהכלים החדישים והמשוכללים ביותר המשמשים כיום לצורך עבודות ניסור בבטון הוא: מסור יהלום או שרשרת יהלום. מכיוון שיהלום נחשב לחומר הקשה ביותר בטבע, עבודות חיתוך בטון ביהלום הן רלוונטיות מאוד על מנת שהן יתבצעו בצורה האיכותית, המדויקת והטובה ביותר.

ניסור או קידוח בבטון- מתי יש צורך?

חיתוך בטון היא עבודה המתבצעת בתהליך שיפוץ של בתים ישנים או בנייה של בתים חדשים. כאשר מדובר על עבודות שיפוץ הן של מבנים פרטיים, הן של משרדים, חנויות, חדרי מדרגות או כל מבנה אחר אשר בנוי מבטון, עושים זאת כיום באמצעות מסור יהלום.

כמו כן, כאשר מדובר על עבודות הרלוונטיות לצורך ביצוע שינויים בחללים פנימיים של הבית הדורשים בין היתר הסרת קירות או קורות בטון חזקות, פריצת פתח כלשהו בבטון, פתיחת פתח למעליות, הכנת תשתיות, גם אז יש צורך בעבודות ניסור או קידוח בטון המתבצעות בצורה הטובה ביותר. לא משנה מאיזו סיבה אתם זקוקים לשירותי ניסור או קידוח בבטון, חשוב מאוד שתבחרו באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום, אשר מבצעים את העבודות המדוברות באמצעות שימוש במסור יהלום.

שיטת ניסור ביהלום- כיצד?

ניסור בטון ביהלום מתבצע כיום באמצעות שתי שיטות עיקריות: ניסור בטון עם דיסק יהלום או ניסור בטון באמצעות כבל יהלום. כאשר מדובר על ניסור בטון עם דיסק יהלום משתמשים בדיסק ניסור חשמלי אשר מאפשר חיתוך מקצועי ומדויק שכן, הוא מצופה ברסיסים של יהלום כתוש. השימוש בדיסק יהלום מתאים לפריצה של דלתות, חלונות וכן להרחבה של פתחים קיימים, ניסור צינורות בטון ועוד.

ניסור בטון בכבל יהלום לעומת זאת מהווה שיטה חדשנית ומורכבת. בשיטה זו, נעשה שימוש בכבל פלדה חזק המשלב בו יהלומים. הכבל נמתח ומסתובב במהירות גבוהה וכך חרוזי היהלומים מנסרים את הבטון ביעילות ובדייקנות.

כיום ניתן למצוא חיתוך יבש ביהלום או חיתוך רטוב, כאשר ההבדל ביניהם הוא שהחיתוך הרטוב מלווה במים הרלוונטיים לצורך קירור להב דיסק המנוע וכן לצורך מניעת פיזור של אבק שריפה. ניתן למצוא כיום סוגים שונים של דיסק יהלום כאשר כל חלקם מתאימים עבור חיתוך יבש וחלקם רלוונטיים עבור חיתוך רטוב. חשוב לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום עבור כל סוג חיתוך על מנת שהוא יבוצע בצורה הטובה, האיכותית והמדויקת ביותר.

במי כדאי לבחור עבור עבודות ניסור בטון ביהלום?

אם אתם זקוקים לשירות עבודות ניסור בטון ביהלום כדאי שתקראו הכל אודות חברת יהלומי. מדובר על חברה המכילה את הצוותים המקצועיים והמוכשרים ביותר בתחום הפעלת הציוד הרלוונטי לצורך חיתוך בטון לרבות מסור יהלום, עבור כל סוג של עבודת חיתוך בטון.

לחברה יש ציוד מתקדם ומשוכלל עבור קידוח וניסור בטון וכן בכוחה של החברה למצוא את הפתרון האידאלי לכל אתר בתחום ניסור וקידוח בטון שיוצב בפניה. שירותי החברה רלוונטיים לכלל הלקוחות, מלקוחות פרטיים ועל לקוחות עסקיים או מוסדיים ואין ספק שכדאי לבחור דווקא בשירותי החברה עבור עבודות ניסור וקידוח ביהלום.