"טויוטה סלקט"
"טויוטה סלקט"Depositphotos

תקופת הקורונה היא ללא ספק תקופה יוצאת דופן ומאתגרת ביותר מבחינות שונות, ועבור ישראלים רבים אחד האתגרים הגדולים ביותר בתקופה זו הוא המצב הכלכלי.

בעוד רבים מאיתנו איבדו את עבודתם או יצאו לחל"ת, גם הוצאות שוטפות, תקופתיות ושגרתיות למיניהן הופכות לאתגר של ממש. מי שזקוק להחליף את רכבו, למשל, עלול להיתקל בבעיות מימון משמעותיות בתקופה זו. למרבה המזל, ישנן בשוק הרכב תכניות שונות המאפשרות לרכוש רכב טוב בראש שקט ובמחיר סביר לחלוטין.

המעוניינים לרכוש רכב איכותי במחיר אטרקטיבי ולעשות זאת בראש שקט ובביטחון אפילו בעיצומה של אחת התקופות המאתגרות ביותר שידענו מימינו, יכולים להתנחם בתכניות אטרקטיביות במיוחד, דוגמת זו שמציעה אחת מיצרניות הרכב הפופולאריות ביותר בישראל – טויוטה.

תכנית "טויוטה סלקט" (Toyota Select) מציעה אפיק אטרקטיבי במיוחד שכזה המאפשר לישראלים רבים להחליף מדי שנה את רכבם בתנאים נוחים וללא צורך להתפשר על איכות וסוג הרכב. במיוחד עכשיו, כאשר רמת אי הוודאות גבוהה ורכישת רכב חדש לחלוטין מהווה הוצאה גבוהה מדי עבור משקי בית רבים בישראל, תכניות דוגמת טויוטה סלקט מהוות הזדמנות פז ששווה לבחון לעומק –

רכב במצב מצוין, במחיר אטרקטיבי ביותר ובשקיפות מלאה – הדוגמה של טויוטה סלקט

אם כן, מהי בעצם תכנית "טויוטה סלקט" המהווה דוגמה טובה כל כך לאפשרויות הקיימות כיום בשוק הרכב גם עבור מי שמתקשה מבחינה כלכלית, אך אינו מעוניין להתפשר על איכות הרכב בו הוא נוהג (ובצדק...)?

טויוטה סלקט היא תכנית המציעה לישראלים לרכוש רכב טויוטה משומש אך במצב מצוין, לאחר שעבר בדיקות מקיפות ויסודיות במוסך מורשה של יבואן טויוטה בישראל, כמו גם טיפולים מקיפים ותיקונים ככל הנדרש.

הרכב נמכר כמובן במחיר אטרקטיבי ביותר מכיוון שלא מדובר ברכב חדש לחלוטין, אך כאמור הבדיקות והטיפולים המקיפים של מוסכי טויוטה מורשים מבטיחים כי מחיר זה לא יבוא על חשבון איכות הרכב ותקינותו. מבחינות רבות, מדובר ברכישה של רכב במצב חדש ומצוין לכל דבר ועניין, אך עם מספר יתרונות על פני רכב חדש לחלוטין – המחיר הוא כאמור נמוך משמעותית מזה של דגמים חדשים והרכב ניתן עם אחריות יבואן מלאה, למשך תקופה של שנה או שנתיים (שנה לבנזין ושנתיים להיברידי).

ובנוסף, הרכב עובר מעל למאה וחמישים (!!) בדיקות איכות קפדניות ומקיפות ובמחיר, כאמור, קשה להתחרות.

לא להתפשר על איכות הרכב בו נוסעים גם כשהמצב הכלכלי מאתגר

תכניות כמו טויוטה סלקט מהוות כאמור דוגמה מצוינת לאופן בו ישראלים רבים יכולים להמשיך ולחיות את חייהם על פי סטנדרטים גבוהים מסוימים, בעיקר בתחומים קריטיים וחשובים כמו איכות הרכב בו נוהגים מדי יום, גם כאשר המצב הכלכלי מאתגר ביותר בעקבות מגפת הקורונה והשבתת המשק שבאה בעקבותיה.

סוג ואיכות הרכב בו אנו נוהגים הוא חשוב ביותר, לא רק עבור הנוחות שלנו אלא בראש ובראשונה עבור הבטיחות האישית שלנו, של האנשים הקרובים אלינו ושל שאר הנהגים ועוברי האורח לידם אנו חולפים מדי יום בכביש.

רכבי טויוטה החדשים יחסית מאובזרים כיום כולם במערכות בטיחות מתקדמות ומשוכללות ביותר אשר מורידות עוד ועוד את הסיכוי לתאונת דרכים, וכאשר מדובר ברכב חדש יחסית רמת בטיחותם של הנהג והנוסעים ברכב גבוהה ביותר. גם כאשר המצב הכלכלי מאתגר, עדיף שלא להתפשר על דברים כמו איכות הרכב בו אנו נוהגים מדי יום וגם מסיעים את ילדינו. באמצעות תכניות דוגמת טויוטה סלקט ניתן לצלוח את התקופה הקשה הזו ועדיין לנהוג על רכב יחסית חדש ובמצב מצוין, בדוק ושמור.

***בשיתוף מתם מוטורס טויוטה חיפה. כנסו ללינק כאן לדף הבית.