דלתות הזזה
דלתות הזזה iStock

תיקון דלתות הזזה

לא מעט אנשים בוחרים כיום כדלתות פנים עבור ביתם דלתות הזזה. כמו כן, לא מעט אנשים בוחרים להחליף את הארונות הסטנדרטיים בעלי הפתיחה הרגילה בחדרים השונים שבביתם בארונות הזזה, בעלי יתרונות רבים.

אין ספק שלדלתות הזזה יש יתרונות משמעותיים מאוד הן כאשר הם משמשים כדלת פנים של חדר כלשהו בבית והן כאשר הם משמשים כדלת כלשהי של ארון בבית. דלתות הזזה מאפשרות חיסכון של מקום בכל חלל ויוצרות מרחב נוח ונעים לשהייה.

כמובן שכאשר בוחרים בדלתות הזזה חשוב מאוד לבחור את הטובות ביותר. אולם, לעיתים קרובות ישנן בעיות שונות בדלתות הללו הדורשות תיקון. תיקון דלתות הזזה חייב להתבצע על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום וזאת בכדי שהדלת תמשיך לענות על מטרותיה באופן האידאלי.

תיקון דלתות הזזה- מתי יש צורך בשירות זה?

דלתות הזזה אפשר כאמור למצוא בארונות שונים בבית, בחללים השונים של הבית אשר כל אחד מהם מוגדר כחדר וכן, במרפסת של הבית בחלונות ועוד. ישנן לא מעט סיבות שבגינן יש צורך בשירות תיקון דלתות הזזה. ראשית כל, לעיתים ישנה פגיעה בגלגלים שעליהם נעה הדלת ובשל כך הדלת לא מצליחה לנוע בצורה חלקה.

כמו כן, לעיתים הגלגלים שעליהם נעה הדלת יוצאים מהמסילה שעליהם הם נעים לחלוטין. לא פעם ישנו לכלכוך במסילה אשר אפשר לנקות אותו והוא הגורם לבעיה, אולם לעיתים יש במסילה פגם אחר אשר בגינו הגלגל נתקע או חפץ כלשהו שנתקע במסילה. דבר מעין זה דורש טיפול מקצועי.

גם במקרה שבו ישנה דלת אשר פשוט לא מתאימה לגלגל שבמסילה בשל העובדה שהיא כבדה מדי או בעלת מידות לא מתאימות למסילה, הרי שחשוב מאוד לבחון זאת ולהציע את התיקון הטוב ביותר בעבורה.

כאשר מדובר על תיקון דלתות הזזה בחדרים או במעברים השונים, לא פעם תיקון מעין זה נדרש עקב שינויים במבנה עצמו, התרוממות של הרצפה, פגיעה או תזוזה כלשהי של המשקוף בחדר, התנפחות העץ ממנו עשויה הדלת או המשקוף בשל רטיבות ועוד.

אין ספק שיש מגוון סיבות שבגינן יש צורך בשירות תיקון דלתות פנים. חשוב שלא לנסות לתקן את הדלת באופן עצמאי שכן, עבודה לא מספיק מקצועית יכולה לגרום יותר נזק מאשר תועלת. אם יש לכם בעיה כלשהי בדלתות הזזה בביתכם או בארון הזזה בביתכם, זה הזמן לקרוא למומחה בתחום תיקון דלתות הזזה.

תיקון דלתות הזזה- מה הוא כולל?

אז מה בעצם כולל תיקון דלתות הזזה? ראשית כל, יגיע איש המקצוע אותו תבחרו ויבחן את הבעיה הנתונה. לא פעם בהתאם לבעיה הוא ישייף ויקצר את הדלת כדי להתאים אותה למידות החדשות שלו וכן, יעניק לכם את כלל ההנחיות הרלוונטיות לצורך שמירה על מידות הדלת הקיימות כגון: במידה ומידות הדלת השתנו בשל עץ שהתנפח כתוצאה ממגע עם מים, תדרשו להימנע ממגע של מים עם הדלת בכל עת.

אם מדובר במקרה שבו ישנה תחושה שדרך דלת הזזה חיצונית נכנס אוויר קר לתוך הבית או רטיבות יתכן מאוד שהדלת תדרוש איטום. אם מדובר על בעיה כלשהי במנגנון הנעילה של הדלת אשר בגינה הדלת לא מצליחה להיסגר בצורה תקינה, הרי שיהיה צורך לטפל במנגנון הנעילה.

חשוב מאוד לזכור שאם ארון ההזזה שבביתכם או דלת ההזזה שבביתכם מתקלקלות או נפגמות באופן כלשהו, אין צורך להחליף באופן מידי את הדלת כולה.

חשוב מאוד לבחור באיש המקצוע הטוב ביותר בתחום תיקון דלתות פנים אשר יגיע אליכם בכדי לבחון את הבעיה ולהעניק לה את המענה הטוב ביותר. תיקון ארון הזזה- ולדי ארונות מהווה כיום את השירות היעיל, המקצועי והטוב ביותר עבור תיקון כל דלת הזזה או ארון הזזה באשר הם.