בר רפאלי ואמה ציפי חתמו על הסדר טיעון

בר רפאלי תרצה תשעה חודשי עבודות שירות ועל אמה ייגזרו 16 חודשי מאסר. ''בר מעוניינת לסיים את הפרשה ולהתמקד במשפחתה וילדיה''

תגיות: בר רפאלי
ערוץ 7 , י"ז בסיון תש"פ

בר רפאלי ואמה ציפי חתמו על הסדר טיעון-ערוץ 7
בר רפאלי
צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

הפרקליטות חתמה היום (שלישי) על עסקת הטיעון עם בר רפאלי ואמה. על פי ההסכם, האם ציפי רפאלי תרצה 16 חודשי מאסר, בעוד על הבת יוטלו תשעה חודשי עבודות שירות. בנוסף לכך, כל אחת מהן תשלם קנס בגובה 2.5 מיליון שקלים.

על פי כתב האישום המתוקן, שהוגש במסגרת הסדר הטיעון שבו יודו ציפי ובר רפאלי, השתיים ביצעו שורה של פעולות כדי להתחמק מתשלום מס על אותן הכנסות. כך למשל דאגה האם שבשלוש דירות שבר התגוררה בהן בישראל באותן שנים, נכתב כי השוכרים הם אחיה או אמה.

עורכי הדין רותי ליטבק ומוטי לזר, המייצגים את בר רפאלי, מסרו: "הסדר הטיעון מבהיר אחת ולתמיד שבר רפאלי לא פעלה מתוך כוונה להתחמק ממס. אין חולק כי במועדים הרלבנטיים, בר הייתה בתחילת שנות העשרים לחייה, עבדה כדוגמנית בינלאומית ולא עסקה בנושאים כספיים".

עורכי הדין הוסיפו כי "בר לוקחת היום אחריות על טעויות שנעשו ותישא במחיר הכרוך בכך. צר לה על כך שמשפחתה האהובה נאלצה לחוות תקופה כה קשה ובאופן מיוחד היא כואבת את המחיר שאמה תשלם. בר מתנחמת בכך שמשפחתה אוהבת ומלוכדת ושיחד יעברו גם את הימים הקשים האלה. בחלוף למעלה מעשר שנים ממועד האירועים בר מעוניינת לסיים את הפרשה ולהתמקד במשפחתה וילדיה".