מעיזים לקבל מסאז' מנחש?

למרות שנחש הוא אחד הדברים הכי פחות מרגיעים בעולם- יש מי שנרגע דווקא עם עיסוי נחשים

מתנאל ראט , י"ז בסיון תש"פ

מעיזים לקבל מסאז' מנחש?-ערוץ 7
הפתרון לכאבי הגב?
צילום: iStock

למרות שהנחש הוא אחת החיות המסוכנות בעולם, מסתבר שיש כאלו שהוא דווקא מרגיע אותם. אנשים מכל העולם מעדיפים להתעלם מסכנות הקשורות לנחשים וליהנות מעיסוי חלקלק במיוחד.

לא ברור האם זה העיסוי או דווקא המתח והחוויה, אבל עיסוי עם נחשים הפך לטיפול מבוקש במקומות רבים בעולם- ואפילו בארץ. המסאז' נמשך לרוב קצת יותר משעה, ולרוב משתמשים בו בנחשי פיתון גדולים יחסית שיוכלו להגיע אל כל חלקי הגוף. כחלק מהעיסוי, מניחים על המטופל בין שניים לשלושה נחשים ופשוט מאפשרים להם לטייל בחופשיות, ולהרגיע את האדם שמתחתם.

לדברי המטפלים, הרגשת הנחשים על העור משחררת מתחים בגב ואפילו נותנת תחושה של חיבוק. הנחשים עצמם עוברים ניקוי יסודי בין מטופל למטופל, אבל עדיין נראה שרוב המטופלים נרתעים בהתחלה מהמגע החלקלק של החיה.

הנחשים המעסים יהיו לרוב נחשים רגועים שרגילים לבני אדם, אבל ליתר ביטחון הם גם מקבלים קצת אוכל לפני הטיפול. אחרי הכל העיסוי לא כולל ביטוח חיים, ואחרי שהנחש כבר נכרך סביב האדם יכול להיות קשה מאוד להסיר אותו ממנו.

אז אם אתם מרגישים קצת מתוחים בזמן האחרון, מוזמנים לחפש נחש שיעשה לכם קצת מסאז'. גם אם העיסוי עצמו לא יעזור- בטוח תרגישו רגועים הרבה יותר אחרי שהנחש כבר לא יהיה עליכם.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בנוער ערוץ 7- המקום בשבילכם!