אלמנת ארי פולד: מחכים לצדק

מרים פולד, אלמנתו של ארי פולד הי"ד שנרצח בצומת גוש עציון, הגיעה היום (חמישי) לבית המשפט הצבאי בעופר לשלב הטיעונים לעונש במשפטו של רוצח בעלה.

"אנחנו מצפים היום שיהיה קצת צדק", אמרה פולד לערוץ 7 בכניסתה לאולם בית המשפט, "עברה כבר שנה ותשעה חודשים מאז שארי נרצח ושמדינת ישראל תגן על אזרחיה כמו שצריך ושיעשה צדק".

פולד נשאלה על התחושות לאור התמשכות ההליך ואמרה, "מאוד מתסכל לחשוב שאלפי משפחות שכולות עברו את התהליך הזה לפנינו, ולצערנו אחרינו עדיין ממשיכים".

"רוצח שנתפס עם סכין, עם דם על הידיים במקום הרצח, שנה ותשעה חודשים לוקח לתת לו עונש, זו לא הרגשה טובה. אזרחי ישראל צריכים להבין ולדעת שהמדינה מגנה עליהם", הוסיפה.

"מחכים לצדק. שום דבר לא יחזיר את ארי אלינו. זו מציאות מאוד קשה בשבילנו", שיתפה פולד.

האם השכולה מארי פולד, אמרה בכניסה לבית המשפט, "יש לי מסר אחד, מסר לשופטים שנראה בעוד כמה רגעים. אני רוצה שהשופטים יבינו את האחריות ואת ההשלכות שלה ההחלטה שלהם. אני רוצה שהם יבינו שמה שהם יגידו בהקראת גזר הדין לא יישאר בין כותלי בית המשפט אלא יופץ לכל העולם, כמו שארי השפיע על אנשים בכל רחבי העולם".

"ההחלטה שלהם תביא כבוד או חוסר כבוד למדינת ישראל, עליהם לזכור זאת. עליהם לזכור שעיניי אוהדי ישראל וכאלה שרואים בישראל אור לאומות, מסתכלים עליהם - להחלטה שלהם תהיה השלכות בכל העולם. אני רוצה שיזכרו את זה כשהם מחליטים", הוסיפה.

עו"ד הירש: לא ניתן למחבלים להתעשר מדם יהודים

מרים פולד
מרים פולדצילום: חזקי ברוך