תיקו 0:0 משעמם בין בית"ר למכבי חיפה

אחרי שכמעט ואיבדה סופית את תואר האליפות, הציגה סגנית המוליכה מכבי חיפה משחק חלש להחריד בביתה מול בית"ר י-ם שהסתיים בתיקו 0:0

נרי וייס - ערוץ 7 , כ"ב בסיון תש"פ

תיקו 0:0 משעמם בין בית"ר למכבי חיפה-ערוץ 7
שחקני חיפה ובית"ר הערב, מאבדים עוד כדור
צילום: ראובן כהן, האתר הרשמי של מכבי חיפה

ואיזה מזל שאין אוהדים. בשנים האחרונות, למעט משחקי הדרבים של החיפאיות והתל אביביות, המשחק שהניב הכי הרבה צופים היה זה שבין בית"ר ירושלים למכבי חיפה. השתיים שנחשבות לקבוצות בעלות קהל האוהדים הגדול ביותר בליגה, המלווים אותם בכמות הגדולה ביותר במשחקי הבית והחוץ, סיפקו לא מעט רגעי שיא במשחקים ביניהן כשהאווירה מהיציעים היא זו שנתנה את הדרייב לא מעט פעמים לחגיגות והתצוגות על כר הדשא.

לא מעט מהנקודות העונה שהשיגו השתיים והציבו אותן במעלה טבלת ליגת העל בכדורגל היו בזכות אותם האוהדים שדוחפים ומעודדים. הערב (מוצאי שבת), בלי האוהדים שנותרו בבית בשל נגיף הקורונה שעדיין כאן, זה היה נראה בהתאם.

אחרי שכל 12 משחקי הליגה האחרונים בין הקבוצות שנערכו בחיפה גם הגיעו להכרעה, שיחזרו השתיים את תוצאת התיקו ביניהן מלפני עשור - רק שאז זה נגמר עם תיקו 3:3 רב שערים, הערב זה נגמר עם תיקו 0:0 ואיום ספורים בלבד לעבר השער.

עבור חיפה ובית"ר הפלייאוף העליון שאחרי פגרת הקורונה הכפויה נפתח רע. בעוד חיפה ללא ניצחון כבר משחק רביעי ברציפות לראשונה מאז אוקטובר 2018, בית"ר ללא ניצחון גם היא ועוד מוסיפה חטא על פשע כשכבשה רק שער אחד - פחות מכל קבוצה אחרת, כולל אלה שבפלייאוף התחתון. בקצב הזה, שני המאמנים שעל הקווים לא יהיו בקבוצות אותן אימנו הערב במשחק שהסתיים בקול ענות חלשה וסיפק רגעי שיעמום רבים. לפחות לא היו אוהדים להתאכזב.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il