חגי רזניק
חגי רזניק צילום : ששון תירם

ממשלת ישראל אישרה היום (ראשון) את מינויו של חגי רזניק למנכ"ל המשרד לחיזוק וקידום קהילתי, על פי הצעתה של השרה אורלי לוי-אבקסיס.

רזניק, בן 42, הורחק כנער מבית הוריו בצו שופט ונקלט בפרויקט חברתי בקיבוץ רביבים. משבגר מילא שורה של תפקידים ציבוריים ביניהם מנהל הפנימייה במדרשת שדה בוקר, מנכ"ל המועצה האזורית רמת נגב ומנכ"ל המשרד לשיכון ובינוי.

חגי הוא בוגר תואר ראשון בהצטיינות ותואר שני בלימודי המזרח התיכון מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב.

רזניק ציין, "אני שמח להיכנס לתפקידי כמנכ"ל המשרד לחיזוק וקידום קהילתי. אני מרגיש זהות מוחלטת בין ערכיי האישיים לבין הערכים שהמשרד מקדם בראשותה של השרה אורלי לוי אבקסיס ומודה לה על האמון".

"אין לי ספק כי פעילות המשרד תחת הנהגתה בתחומים של מניעה והעצמה יקבלו מקום מרכזי בחיי האזרחים ויחד עם היחידות הכפופות ושיתוף פעולה בין משרדי נעמוד ביעדים שקבעה", הוסיף.

השרה לחיזוק וקידום קהילתי אורלי לוי אבקסיס: "אני שמחה על אישור הממשלה במינויו של חגי רזניק למנכ"ל המשרד לחיזוק וקידום קהילתי. אני מאמינה כי סיפור חייו של חגי מאפשר לו להבין היטב את המצוקות והצרכים של האוכלוסיות בהן המשרד מטפל וכישוריו המקצועיים כמו ניסיונו הרב בשירות הציבורי, יביאו להצלחת פעילות המשרד והשגת היעדים שהגדרנו באופן המשמעותי והמשפיע ביותר. אני מאחלת לחגי הצלחה רבה בתפקידו ובטוחה כי יחד נביא לקידום הנושאים החברתיים בישראל עבור הציבור".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו