מכללת אורט ירושלים
מכללת אורט ירושליםצילום: אורט ירושלים

הקורונה לא עוצרת את מכללת אורט בירושלים ולקראת השנה הקרובה תחל להפעיל תכנית השלמה ייחודית להנדסאים לתואר ראשון BA.

בנוסף המכללה תמשיך את חיזוק הקשר עם הציבור הדתי ותעניק הטבה מיוחדת לתושבי מועצה אזורית בנימין או גוש עציון. במסגרת ההטבה תוענק מלגה לעשרת התושבים הראשונים ממועצה אזורית בנימין או ממועצה אזורית גוש עציון אשר ירשמו במהלך חודש יוני ללימודים במסלולי הנדסאים בתחומים נבחרים.

המכללה אשר מתמחה גם בתקופת הקורונה לא עצרה את לימודיה והמשיכה את השיעורים בצורה מקוונת מתכוננת לקראת השנה הקרובה ונמצאת בעיצומה של ההרשמה למסלולי הנדסאים בתחומים שונים כגון, תעשיה וניהול, אדריכלות ועיצוב פנים, אדריכלות נוף, בניין, חשמל, מכטרוניקה, עיצוב מדיה וקירור ומיזוג אוויר בשילוב לימודי חשמלאי מוסמך, כעת כאמור תחל להפעיל לראשונה תוכנית השלמה ייחודית להנדסאים לתואר ראשון B.A

המסלול חדשני וייחודי לרשת אורט לתואר הראשון בניהול לוגיסטיקה או ניהול טכנולוגי ומיועד לבעלי תעודת הנדסאי אשר מעוניינים להשלים לתואר ראשון או לסטודנטים הלומדים במקביל את שנתם האחרונה. במכללת אורט מציינים כי מסלול הלימודים החדש הינו גמיש ומאפשר לסיים את התואר בפרק זמן קצר.

מתעניינים יוכלו קבל פרטים נוספים במספר 1700-701-111 או באתר המכללה.

איגור דיקר מ״מ מנהלת המכללה אמר: המסלול החדש לתואר הראשון הוא נדבך נוסף למצויינות אותה מובילה מכללת אורט בירושלים. תוכנית הלימודים הייחודית והצוות המנצח לצד אחוזי ההשתלבות הגבוהים של בוגרינו בשוק העבודה מוכיחים כי בנינו מסלול מנצח. אני מזמין כל אחת ואחד להצטרף להצלחה הזאת״.

לפרטים והרשמה לחצו כאן >>>

שניר פרץ בוגר אורט ירושלים זוכה פרס החדשנות של הרשת.
שניר פרץ בוגר אורט ירושלים זוכה פרס החדשנות של הרשת.צילום: אורט ירושלים