תשתיות תקשורת חדשות יקודמו בירושלים

משרד התקשורת וראש העיר מקדמים מתווה להשלמת פערי הכיסוי הסלולרי ברחבי הבירה.

ערוץ 7 , כ"ד בסיון תש"פ

משה ליאון
משה ליאון
צילום: לע"מ

לאחר 5 שנים בהם הוקמה רק עמדה אחת סלולרית בעיר ירושלים, ולאחר פניות רבות שהגיעו לשר התקשורת ולמשרד על תשתיות התקשורת בעיר, הושגה התקדמות משמעותית בדרך לקידומה של ירושלים לעידן טכנולוגי-תקשורתי חדש.

מנכ״ל משרד התקשורת נתי כהן וראש תחום פיקוח טכנולוגי, רוני חורי, קיימו פגישת עבודה עם ראש העיר ירושלים, משה ליאון וצוותו. כהן הציג את המתווה להשלמת פערי הכיסוי הסלולרי בעיר, ראש העיר קיבל את המתווה ויקיים דיון פנימי להתנעת התהליך על מנת לקדם את המענה. כמו כן מינה ראש העיר יועץ שיפעל מול המשרד על מנת לזרז את ההליך.

שר התקשורת יועז הנדל אומר כי "ירושלים בראש סדרי העדיפויות הלאומי. גאה לבשר על מתווה שישפר את התשתיות בבירת ישראל, תוך שיתוף פעולה מלא עם ראש העיר מר משה ליאון. לאחר שנים רבות, הגיעה העת להצעיד את ירושלים לעידן חדש בכל הקשור לתשתיות התקשורת, פרישת סיבים וקליטה סלולרית. מברך את ראש העיר ואעשה ככל שאוכל על מנת לעזור לו בקידום העיר".

ראש העיר ירושלים, משה ליאון, הוסיף כי "בשנה האחרונה התרכזנו בצמצום פערים בכל התחומים, וכך גם בתחום התקשורת. לאחר שנים רבות בקרוב תחל מהפכה תשתיתית גם בתחום התקשורת".