"אחים אחים": שולי רנד מצדיע לעובדי הבמה

השחקן, הזמר והיוצר שולי רנד קרא היום (שלישי) לראש הממשלה בנימין נתניהו להציל את עולם התרבות.

"צריך לעשות כל דבר בשום שכל", אמר רנד בראיון לבני טיטלבוים בכאן מורשת, "מצד שני צריך לדאוג שאנשים שנגדע מטה לחמם יוכלו באיזושהי צורה להמשיך להתקיים כדי שהדבר הזה לא יתמוטט לחלוטין".

"מדובר על הרבה אנשים", הוסיף. "גם על הרבה אנשים שמסביב לנושא של הבמה, כי באמת בכל הופעה יש את התאורנים ויש את המנקים ויש את המתאמים והמון אנשים שתלויים בזה שהם היו הראשונים להפסיק וכנראה גם האחרונים לשוב וצריך פשוט לדאוג להם".

לדבריו, צריך "לתת להם כסף, לדאוג שגם באיזה צורה הם יוכלו לחזור לפעילות. כרגע אין משהו משמעותי שהמדינה עוזרת להם. יש אנשים שאין להם מה לאכול, הם היו הראשונים לצאת והאחרונים לחזור".

עוד אמר רנד: "לפני שלושה וחצי חודשים הופעתי פעם אחרונה מול קהל. גם אמנים בבעיה, רוב הרווח היום הוא בהופעות, הכל נעשה למען ההופעות. היום ממכירת אלבומים אין כמעט רווח, הכל זה לטובת ההופעות, זה העקרון היחיד שיש לאמנים - ההופעות. המצב בטטה כמו שאומרים".

רנד קרא לראש הממשלה בנימין נתניהו "שייתן אוזן ועין, יכנסו את הוועדות, יחיו את הדבר הזה. שיאפשרו לנו לעבור את התקופה הזאת. חברות ההגברה קורסות, חברות התאורה קורסות ועוד מעט תגמר הקורונה ואנחנו נשאר בלי שום דבר. כדאי לעשות מאמצים לחיות את הדבר הזה. שתישאר תרבות, שתישאר קצת רוח".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו