"בשבילנו זה לחזור לשגרה, בשבילם זה לחזור לחיות"ארגון שלוה

ארגון שלוה יוצא היום בקמפיין התרמה לקראת החזרה לשגרת פעילות מלאה עבור הילדים.

"השגרה חשובה לכולנו ובמיוחד לילדינו". אומרים לנו בשלוה, "אך לילדים עם מוגבלויות השגרה היא ממש חיים".

בימים אלו בהם המשק, ברובו, חוזר לתפקד, גם שלוה מחזירה את הילדים למסגרת האוהבת והתומכת עם המענה הטיפולי והחברתי ועם התמיכה הנחוצה בבני המשפחות.

"הבית, עבור ילדים עם מוגבלות הוא מקום שקשה מאוד להיות בו. פעמים רבות אין להם את המרחב שהם צריכים, את היחס הנכון לו הם זקוקים והם גם בודדים יותר. שלוה, זהו המקום הבטוח והטוב ביותר עבורם, כאן הם כל הזמן מחייכים".

בשלוה, כמו גופים רבים אחרים, חוו ירידה חדה בתרומות מהעולם שיצרה נזק כלכלי משמעותי לארגון ולרצף פעילותו.

עוזרים לשלווה לחזור לשגרה

כעת, הם פונים בקריאה נרגשת לציבור ולכל מי שהארגון יקר לליבו בכדי לקחת חלק ולסייע במשימה החיונית שתשפיע באופן ישיר על חייהן של רבבות משפחות בישראל.

"אנו נרגשים לראות את ילדי שלוה חוזרים לשגרה של התכניות, הטיפולים והמסגרת האוהבת והמחבקת של שלוה אך דרוש לנו סיוע כלכלי משמעותי על מנת לאפשר החזרה מלאה של המערכת".

בימים אלו מציינת שלוה שלושה עשורים להקמתה. מה שהחל עם ששה ילדים בתכנית לשעות אחר הצהריים, כחלום של קלמן ומלכי סמואלס, בעקבות ניסיונם האישי עם בנם יוסי, הפך להיות המרכז הגדול והמתקדם בישראל המטפל באלפי ילדים מגיל לידה ועד בגרות ותומך בבני משפחותיהם.

קמפיין גיוס ההמונים של שלוה מסתיים בתוך פחות מ-36 שעות. עכשיו זו ההזדמנות שלכם להיות שותפים למפעל החשוב הזה ולהחזרת החיוך לאלפי הילדים. כל תרומה משמעותית.

לתרומות לחצו כאן

--