השבוע ב'משקיעים שעה': פנסיה וביטוחים – כל התורה כולה על רגל אחת

בכל יום רביעי ב-21:00 תוכלו לשמוע הרצאה במסגרת פרויקט 'משקיעים שעה'. והשבוע: סקירה על הביטוחים הפנסיונים

בשיתוף קרתא , כ"ד בסיון תש"פ | עודכן: 21:35

השבוע ב'משקיעים שעה': פנסיה וביטוחים – כל התורה כולה על רגל אחת-ערוץ 7
פנסיה וביטוחים
iStock

קרתא השקעות, בשיתוף ערוץ 7, ממשיכים בסדרת הרצאות הידע הפיננסי – "משקיעים שעה".

בכל שבוע ביום רביעי, בשעה 21:00, מתקיימת הרצאת זום בהשתתפות מיטב מומחי הכלכלה והשקעות הנדל"ן. עדיין לא הצטרפתם? זה הזמן להירשם.

מחר (יום רביעי, 17.6) יתקיים השיעור השלישי בסדרה. השיעור יועבר ע"י קובי הרטוב, שידבר על אפשרויות הפנסיה הקיימות וההבדלים בניהם. במהלך ההרצאה יענה הרטוב על שאלות המשתתפים.

קובי הרטוב (46), סוכן ביטוח עצמאי, ומתמחה בתחום ביטוחי פנסיה ב- 20 שנה האחרונות.

"השוק מלא במוצרים פנסיונים: קרן השתלמות, פנסיה, גמל, ביטוח מנהלים ופנסיה תקציבית" אומר קובי, "כסוכן ביטוח עצמאי, חשוב לי להגיד שאם אנשים היו יודעים מה המוצרים הפנסיוניים שהם משלמים עליהם, כמו שיודעים מה יש בעו"ש בבנק, היו מזדקנים הרבה יותר בכבוד. כי בעצם יש להם מאות אלפים, ולעיתים מיליונים בקופה, שהם לא יודעים לנצל אותם".

"מאז הקורונה קיבלנו מאות שאלות ובקשות להדרכה איך להתנהג כלכלית", מסביר דביר דמרי – מנכ"ל קרתא. "החלטנו לקחת את זה צעד אחד קדימה, ולייצר תכנים ברורים ופשוטים מטובי המומחים, כשירות לציבור. בנוסף, יש משפחות רבות, שבגלל התנהלות כלכלית לא נכונה, לא מצליחים לשמור כסף בצד. אנחנו מעוניינים לתת להם מידע חשוב על כלכלה נבונה ובכך ליצור להם עתיד כלכלי טוב יותר".

ההרצאות עוסקות בכל נושאי כלכלת המשפחה ומועברות על ידי בעלים ומנהלים של חברות גדולות בתחומים אלו, בין המרצים: ד"ר רענן קופ, שותף מייסד בפירמת רו"ח BDSK. רו"ח תמר מיכלסון, יועצת לניהול כלכלי בארגון מקימי בנושא התנהלות כלכלית נבונה לתא המשפחתי ולעסקים. דביר דמרי - מנכ"ל קרתא השקעות, בנושא חושבים עתיד, השקעות נדלן כמנוף להתקדמות כלכלית ארוכת טווח ועוד.

רוצים להצטרף להרצאות ולקבל גם את ההקלטות? הרשמו כאן (ללא עלות).