משבר הקורונה
ח"כ משה גפני לשר יולי אדלשטיין: להוריד את הסטיגמה מהציבור החרדי

שר הבריאות אדלשטיין סייר בבית החולים מעייני הישועה בבני ברק. יו"ר ועדת הכספים קבל במהלך הסיור, "נעשה עוול לציבור החרדי".

ערוץ 7 , כ"ד בסיון תש"פ

שר הבריאות יולי אדלשטיין סייר היום (שלישי) במרכז הרפואי מעייני הישועה בבני ברק בליווי סגן השר יואב קיש, יו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני, מנכ"ל בית החולים שלמה רוטשילד והמנהל הרפואי פרופ' מוטי רביד.

לפני כן קיים השר ביקור במרפאת "מכבי" בעיר ונפגש עם מנכ"ל מכבי, רן סער. מבית החולים המשיך השר לסיור בחמ"ל עיריית בני ברק.

בבית החולים סייר השר במחלקת טיפול נמרץ, מחלקת בריאות הנפש, בה גם שיחק פינג פונג מול אחד ממתמודדי הנפש במחלקה, ב"בית הירוק" בבית החולים ובמחלקות נוספות. מנהלת הסיעוד, שרון אייזר, העניקה לשר כלי ניתוח עתיקים שנמצאו בחפירות ארכיאולוגיות בישראל, מתוארך למאה ה- 1 עד ה 3 לספירה.

במהלך הסיור אמר גפני לשר אדלשטיין, "נעשה עוול לציבור החרדי בכך שעשו סגר על בני ברק, זה יצר תדמית לא נכונה, בריכוזים החרדיים שומרים מכל משמר על הנחיות משרד הבריאות".

"אני מבקש ממך השר אדלשטיין, ביכולת שלך - את הסטיגמה הזאת להוריד מהציבור החרדי, זה פשוט לא נכון. אני מזמין אותך לסייר ולראות את השמירה הקפדנית של הציבור החרדי בהוראת הרבנים על כללי משרד הבריאות", הוסיף גפני.