הרב קנייבסקי
הרב קנייבסקי צילום: קופת העיר

השבוע התכנס הרב חיים קנייבסקי למציאת פתרון למעוכבי שידוך רבים ונתן תקווה לעשרות רווקים ורווקות שעדיין ממתינים למצוא את השידוך שלהם.

זוגות רבים יודעים לספר כי המניע העיקרי שגרם לתקופת השידוכים המאתגרת היה פליטת פה מזדמנת שנאמרה בחוסר שימת לב וגרמה ל'קפידה'.

הרב יעקב אדלשטיין זצ"ל שהיה משקיע תפילות רבות עבור מעוכבי שידוך סבר כי העולם אינו מודע לכח הרב שטמון במילים ולחורבן שהן עלולות לגרום. בעקבות כך היה נוסע מידי שנה לקבר ר' יונתן בן עוזיאל ביום ההילולא והיה עורך שמה מעמד 'הסרת קללות' בנוכחות מניין אנשים בו ביטל את כל הקפידות שנוצרו על מעוכבי השידוך במהלך השנים.

כאמור, השבוע הרב חיים קנייבסקי הציע להגדיל את כח הסגולה באמצעות 'מידה כנגד מידה' ואמר: "כל התורמים למגבית המיוחדת של קופת העיר עבור כלות עניות סך 513 ₪ כמניין חתן כלה יזכה להתארס עד ראש השנה תשפ"א."

לתיעוד המלא הקליקו כאן>>>

שליחי קופת העיר שנדהמו מהברכה בקשו לוודא כי הבינו נכון את משמעות הדברים ותיעדו את דבריו של הרב חיים קנייבסקי.

התיעוד עורר הדים רבים בציבור וצבר פופלאריות רבה בערוצי התקשורת. מעוכבי שידוך רבים רואים את האור בקצה המנהרה ותולים תקווה רבה בהזדמנות המיוחדת שנקראה לפתחם.

בעקבות כך פתחה קופת העיר מוקד נפרד בו ניתן להירשם לתפילה המיוחדת שתיערך בחצות הלילה בהשתתפות הרב אדלשטיין ומניין הסרת קללות מיוחד.

בתרומה של 513 ₪ שתועבר לחתנים וכלות נזקקים תוכלו להצטרף למעמד התפילה ולזכות בברכתו של הרב חיים קנייבסקי.