המופע של חנן בן ארי בוטל, אז הוא הופיע מחוץ לאולם

המופע של חנן בן ארי שנקבע לאמש בהיכל התרבות בוטל בעקבות הגבלות הקורונה, אבל חנן ולהקתו הגיעו לרחבת ההיכל והופיעו unplugged.

תגיות: חנן בן ארי
ערוץ 7 , כ"ה בסיון תש"פ

המופע של חנן בן ארי שנקבע לאמש (שלישי) בהיכל התרבות בוטל בעקבות הגבלות הקורונה, אבל חנן ולהקתו הגיעו לרחבת ההיכל והופיעו ללא הגברה וחשמל מול קהל שהגיע במיוחד למקום לאחר שחנן העלה סרטון ובו הזמין את הציבור להופעה הייחודית.

"תודה לכל מי שהגיע אתמול לרחבת היכל התרבות, בהתראה של שעתיים", כותב הערב (רביעי) בן ארי בפוסט בפייסבוק, "מירושלים, מראשל״צ, מפתח תקווה, יהוד, מודיעין, ושתי נערות שהגיעו מתנשפות מבאר שבע, וגילו שהן איחרו בחצי שעה ופספסו את כל הכיף,אז שרנו להן בחנייה את אלוף העולם".

בן ארי שיתף בפוסט גם את תחושותיו לגבי התקופה שעברה עליו ועל כולנו בעקבות משבר הקורונה. "תודה לקב"ה על שיעור בצניעות ופרופורציות", הוא כותב, "בדיוק כשאתה חושב שאתה מנהל את העולם ומביים את ההצגה, בדיוק כשאתה מתחיל להתמכר להופעות ענק ולכפיים שאין להן סוף, בא וירוס ומלמד אותך להעריך כל נשימה ונשימה, כל אדם ברחוב שניגש ומשתף אותך בסיפור שלו, כל חיוך. מאות אנשים הגיעו אתמול להופעה המאולתרת שלנו וזה הרגיש לי כמו עשרת אלפים. פתאום נזכרתי איזו זכות זאת, פשוט לשיר ולשמוח ביחד. בלי הגברה, בלי תפאורה ובלי כסף. מוזיקה טהורה".