בית"ר י-ם עדיין ללא ניצחון בפלייאוף

אחרי עוד תיקו, הפעם 1:1 עם הפועל חיפה, בית"ר ירושלים עדיין ללא ניצחון בפלייאוף העליון. מעמדו של המאמן רוני לוי תלוש מתמיד

נרי וייס - ערוץ 7 , כ"ה בסיון תש"פ

שחקני בית"ר חוגגים הערב מוקדם מדי
שחקני בית"ר חוגגים הערב מוקדם מדי
צילום: דוברות בית"ר ירושלים

בכל תשעת המשחקים האחרונים בין בית"ר ירושלים להפועל חיפה לא ניצחה הקבוצה הביתית, ובכל זאת, הערב (רביעי) נראה כי גם זה היה יכול וצריך להיגמר אחרת לגמרי.

אחרי שלא הצליחה לנצח עד כה בפלייאוף העליון, אירחה בית"ר את הפועל חיפה במקום בו לפני שנתיים שתיהן הגיעו לפסגה - גמר גביע המדינה שהתקיים באצטדיון טדי שבבירה, בסופו האורחים מחיפה הם אלו שחגגו תואר היסטורי.

כמו אז, גם הפעם בית"ר יצאה מהמשחק ללא ניצחון ועם תסכול רב, כשהערב זו הצליחה סוף סוף לשבור בצורת בת 336 דקות ללא שער כשכבשה בבעיטת עונשין מ-11 מטרים בדקה ה-37. כמו אז, גם הערב בית"ר שילמה מחיר יקר בשל האדם שעל הקווים כשמאמנה הערב רוני לוי ניהל משחק רע מאוד, לא הגיב בזמן לאירועים ובדקה ה-79 ספגה קבוצתו שער שיוויון מקרי והזוי.

בית"ר מסיימת משחק נוסף בפלייאוף העליון ללא ניצחון, ועם מאזן של שני שערי זכות בלבד, הכי קצת מכל קבוצה אחרת, נראית כמו מי שעוד עשויה לאבד את המקום השלישי בטבלה המוביל לאירופה בסיום העונה. נראה כי החלפת המאמן בבירה היא רק עניין של זמן.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il