דרעי: רכסים תקלוט רבבות תושבים

"משרדי הפנים והפריפריה ימשיכו להשקיע בישוב רכסים ולסייע לו לצמוח בשנים הקרובות", הבטיח השר דרעי במהלך סיור עבודה במקום.

ערוץ 7 , כ"ו בסיון תש"פ

דרעי: רכסים תקלוט רבבות תושבים-ערוץ 7
דרעי ברכסים
צילום: דוברות

שר הפנים, אריה דרעי קיים היום (חמישי) סיור מקצועי בישוב רכסים בהשתתפות מנכ"ל משרד הפנים מרדכי כהן, מנכ"ל משרד הפריפריה, הנגב והגליל, אריאל משעל, אנשי מנהל התכנון והצוותים המקצועים.

הביקור נפתח בליווי ראש המועצה, הרב דן כהן, ובהשתתפות רב היישוב הרב משה תנעמי במקווה המפואר שנחנך בסיוע המשרד לשירותי דת. השר דרעי ציין את הפעילות הענפה ביישוב ושימת דגש על שיפור שירותי הדת בעיר.

לאחר מכן קיים השר תצפית על מוסדות החינוך ושכונת 'בני ביתך' ושיבח את התפתחות היישוב והצורך בהגדלה ותוספת מוסדות חינוך. בתום הסיור קיים השר דרעי פגישת עבודה בה נכחו כלל הצוותים המקצועיים אשר דנו בצרכי הישוב.

ראש המועצה הרב דן כהן ציין, "אנחנו מאוד שמחים ומעריכים את העובדה ששר הפנים בחר לקיים את ביקור העבודה הראשון בקדנציה ברכסים. זה היה ביקור חשוב ליישוב ואני מודה על כך״.

השר דרעי סיכם את המפגש: "שמח שהסיור הראשון שלי בקדנציה נערך בישוב רכסים שמתפתח ליישוב גדול. הגעתי לכאן עם ראשי שני המשרדים שלי והצוותים המקצועיים כולל מינהל התכנון, כדי לסייע לרכסים לקלוט בשנים הקרובות עשרות אלפי תושבים חדשים. לצערי, רוב משרדי הממשלה לא רואים את הצרכים של המגזר. האתגר, לרכז את המאמץ יחד עם אנשי מקצוע להכין תוכנית חומש, שיעניק חזון בחמש השנים הקרובות לכל רשות חרדית".

עוד הוסיף השר דרעי: "משרדי הפנים והפריפריה ימשיכו להשקיע בישוב רכסים ולסייע לו לצמוח בשנים הקרובות".