כתב אישום נגד הנהג הפוגע בתמר לנגר ז"ל

אביגדור רימר, תושב הרצליה בן 75, מואשם בגרימת מותה ברשלנות של הקשישה וכן בהפקרתה לאחר התאונה.

ערוץ 7 , כ"ו בסיון תש"פ

בית משפט
בית משפט
צילום: ISTOCK

כתב אישום הוגש היום (חמישי) לבית המשפט המחוזי בת"א נגד אביגדור רימר, תושב הרצליה בן 75, בגין גרימת מותה ברשלנות והפקרתה לאחר התאונה, של תמר לנגר ז"ל, קשישה בת 82. בנוסף, מואשם רימר בשיבוש מהלכי משפט.

על פי כתב האישום, בחודש דצמבר האחרון נהג רימר ברכבו ברחוב ז'בוטינסקי בהרצליה לכיון צומת הרחובות ז'בוטינסקי ואלתרמן. באותה העת, העמידה לנגר את רכבה על אי תנועה סמוך, כשחלקו האחורי של הרכב בולט לכיוון נתיב נסיעתו של רימר.

רימר לא הבחין ברכבה של לנגר, ופגע עם חזית רכבו, בצד האחורי של רכבה. כתוצאה מהפגיעה, נהדף הרכב החונה לעברה של לנגר אשר עמדה בצדו. לנגר נפלה ארצה וראשה נחבט באספלט הכביש.

עוברי אורח שהיו במקום, ניגשו אל לנגר והחלו לטפל בה. רימר הביט לעבר מקום התאונה, ראה את לנגר שרועה על הכביש ואת עוברי האורח שסייעו לה, ונמלט מזירת התאונה מבלי לסייע לה ומבלי שהותיר כל פרט מזהה.

ימים ספורים לאחר התאונה, החליף רימר פנס שנשבר ברכבו במטרה לשבש את מהלכי החקירה ולהסתיר את זיהויו כנהג הרכב הפוגע. רק כעבור חודשיים מהתאונה, בעקבות חקירה מאומצת של יחידת בוחני התנועה של משטרת מחוז תל אביב התגלתה מעורבותו בתאונה והוא נעצר.

ימים ספורים לאחר התאונה נפטרה לנגר בבית החולים כתוצאה מפגיעת הראש שספגה במהלך התאונה.