גבי דניאל: "רק האימון המנטלי גרם לי להתחתן"

אחרי שכבר ניסה את הכל, המאמן גבי דניאל התחתן בגיל 32, ועכשיו הוא מצטרף לפרויקט 252 כדי להביא בשורה אמיתית לרווקי ורווקות המגזר.

מערכת 252 , כ"ו בסיון תש"פ | עודכן: 09:07

גבי דניאל (32), מנהל התוכן בפרויקט 252, חיפש אחר בת זוגו במשך 12 שנים. ולדבריו, רק בשנה האחרונה הבין שמשהו כנראה לא מתנהל נכון.

דניאל למד בבית הספר למאמנים בשיטת קו-אקטיבי (שיטה שמתמקדת במערכות יחסים). בתקופת הדייטים נפגש במקביל עם מאמנת שעובדת גם היא בשיטת קו-אקטיבי, על מנת לקבל סיוע בהבנת מערכות היחסים שלו.

גבי החליט ללכת למאמנת על אף שהוא בעצמו מאמן מוסמך בשיטה הזו, משום ש"אין אסור מתיר עצמו מבית האסורים" ו"אין בעל הנס מכיר בניסו" ולדבריו, לעיתים נפגשים עם בחורות מעולות שמתאימות מאד, ולא מבינים את זה ללא עזרה חיצונית. ואכן כך גבי התחתן בחודשים האחרונים, בזכות האימון שעבר בעצמו.

את עולם השידוכים גבי מכיר מאד מקרוב אך בצורה קצת שונה: הוא נולד וגדל במשפחה ובסביבה חרדית, וכבחור חרדי בן 19 גבי התחיל להיפגש. בגיל 22 החליט לצאת בשאלה ולנהל אורח חיים חילוני. "הרגשתי חוסר בלב, רציתי לתת מעצמי" מספר דניאל. "גם בתקופה החילונית של חיי, נפגשתי עם בנות, חלקן דתיות, ותמיד במטרה לקשר רציני של חתונה. זה היה מאד חשוב לי. אבל לא הצלחתי להתקדם בזה". לאחר שחרורו מצה"ל שמע דניאל על ראש יהודי והחליט ללכת לשיעור. השיעור הוביל למפגשים נוספים עד שלבסוף חזר בתשובה, וכיום הוא מגדיר את עצמו "חוסה בצילו של הרב קוק".

"לפני שנה וחצי נפגשתי עם צוריאל גביזון, בשידוך עסקי של ישראל זעירא. בהמשך, גביזון הציע לי להוביל יחד איתו את 'פרויקט 252' ולנהל את התוכן. מאד שמחתי, כי לשיטתי, ההחלטה על חתונה היא אולי ההחלטה הכי חשובה שאדם יכול לקבל, והדבר ההזוי הוא שדווקא תהליך כזה אנחנו לא לומדים לעבור בשום מקום. לומדים חינוך, פסיכומטרי, אבל זוגיות לא. אז קיבלתי את ההצעה, והחלטתי להשקיע בדבר שהכי חשוב ובוער כיום: לעזור לאנשים ללמוד על זוגיות".

התכנית נבנתה בקפידה ופורסמה לראשונה במשדר חשיפה בערוץ 7. לפרטים מלאים אודות התוכנית לחצו כאן.

מתחילים
צילום: 252