המדריך למתאפרת בקיץ

בתור חולת שימר אני יודעת כמה קשה לעמוד בפני שימר זוהר עד לחלל, אבל בקיץ הוא עלול להיראות מוגזם מידי וליצור מראה מזיע.

יעל בלום , כ"ו בסיון תש"פ

המדריך למתאפרת בקיץ-ערוץ 7
איפור
צילום: ISTOCK

אם אין לך יותר מידי זמן על הבוקר, או אם את כמוני ולא רוצה להעמיס שכבות ולהיראות מאופרת, אלא להיות הגרסה המשופרת של עצמך, קבלי את השלבים שלי להתארגנות בבוקר.

כבר דיברנו על סבון פנים אחרי הקימה בבוקר, קרם לחות קליל וקרם הגנה. אני באופן אישי לא מניחה מייקאפ ביומיום, אבל אם את מאלו שכן, ממליצה לך לבחור אחד בגימור קליל, אולי זוהר אם את אוהבת, ולטפוח עם ספוגית לקבלת מראה טבעי.

גם קונסילר נקודתי על איזורים בעיתיים יכול לעשות את העבודה. על פריימר הייתי מוותרת, אלא אם כן מדובר על תרסיס בסגנון הפיקס פלוס של מאק שהוא גם מרענן.

אני משתמשת קבוע בברונזר (היזהרו מאלה הכתומים מידי. חפשו תת גוון חם אבל מחמיא!) שנותן לי מראה שזוף בדיוק במקומות הנכונים.

מעל - סומק בגוון אפרסקי עם נגיעת ברק או טינט, ושימר עדין לסגירת המראה. בתור חולת שימר אני יודעת כמה קשה לעמוד בפני שימר זוהר עד לחלל, אבל בקיץ הוא עלול להיראות מוגזם מידי וליצור מראה מזיע.

בעיניים אני לא מוסיפה יותר מידי, מקסימום קצת ברונזר עם אותה המברשת שהשתמשתי תחת עצמות הלחיים על כל העפעף (כך בעצם העיניים "מתכתבות" עם איפור הבסיס ונוצר מראה הרמוני), אייליינר דקיק כי תמיד הוא מוסיף, מסקרה, וגבות לסיום.

אודם לבחירתכן או אפילו שפתון לחות וזהו! מושלם!

לא לשכוח בסוף היום להסיר את כל האיפור עם מסיר איפור מתאים, סבון פנים או פילינג, מסכה לפינוק, קרם לחות וזהו. מוכנה ללילה.

יעל בלום, מאפרת מקצועית ומעבירה סדנאות אישיות. לכל שאלה, שיתוף או התייעצות בנושאי טיפוח, איפור ואסתטיקה מוזמנות לפנות באינסטגרם העסקי yael_blum_makeup. יש שם סרטונים אינפורמטיביים. בואו, יהיה כיף 😊