מינצר תוקף את מועצת יש"ע: אנחנו מדברים עובדות ולא הפחדות

ראש מועצת אלקנה, התומך בתכנית טראמפ, הציג את עמדתו המנוגדת לעמדת הנהגת מועצת יש"ע. כשעלה לנאום עזבו ראשי המועצה את השולחן.

ערוץ 7 , כ"ט בסיון תש"פ

אסף מינצר, ראש מועצת אלקנה ואחד מראשי הרשויות ביו"ש התומכים ביישום תכנית טראמפ, הגיע היום (ראשון) גם הוא למאהל הריבונות סמוך למשרד ראש הממשלה.

כשעלה מינצר לנאום ולהציג את עמדתו המנוגדת לעמדת ראשי מועצת יש"ע, עזבו ראשי המועצה את השולחן.

קודם לכן שוחח מינצר עם ערוץ 7 והסביר את עמדתו, "אנחנו באנו לכאן כדי לחזק את ראש הממשלה ולחזק את הנשיא טראמפ ולקרוא להם להחיל את הריבונות כבר בשבוע הבא".

לדבריו, "אנחנו, רוב ראשי הרשויות שהיינו אצל ראש הממשלה תומכים בתכנית, וסומכים על ראש הממשלה והצוות שלו שיתקנו את המפות כך שהן יהיו לטובת ההתיישבות ברמה הכי גבוהה".

"אין ידיד אמת כמו נשיא ארה"ב הקיים דונלד טראמפ, אני חושב שההזדמנות העצומה שיש לנו לממשלת אחדות שיכולה להחיל את הריבונות זאת ההזדמנות של ההתיישבות", ציין מינצר.

מינצר שלל את הטענות על המחיר שתשלם ההתיישבות על החלת הריבונות, "בשלב הזה אין שום מחיר שההתיישבות צריכה לשלם וגם לא בשלב העתידי, ההתיישבות מקבלת 30 אחוז מהשטח שיוחל עליו החוק הישראלי, כל השלבים הבאים מצריכים שהפלסטינים יהפכו לשבדים. אנחנו קוראים להחיל את הריבונות עכשיו".