עודד רביבי:
ההתנגדות לתכנית טרמפ - ממניעים אישיים או מאהבת כותרות

ראש מועצת אפרת, עודד רביבי, הגיע היום להפגנת מועצת יש"ע אך ביקש להציג את עמדתו התומכת בתוכנית טראמפ: "חשוב שקולו של הרוב ישמע"

חזקי ברוך - ערוץ 7 , כ"ט בסיון תש"פ

ראש מועצת אפרת, עודד רביבי, הגיע היום (ראשון) להפגנת מועצת יש"ע, אך ביקש להציג את עמדתו התומכת בתוכנית טראמפ ואף תקף חלק מראשי הרשויות המתנגדים לתכנית.

"באנו לפה כי חשוב שגם הציבור ידע שיש מרחב דעות, לאחרונה פורסם סקר שרוב מוחץ של ההתיישבות בעד תוכנית טראמפ, ואני חושב שחשוב שהקול הזה ישמע ולא רק הקול שמייצג כרגע את המיעוט", אמר רביבי.

רביבי נשאל על מה המחלוקת בין ראשי המועצות והשיב, "אני לא יודע. יש כאלה שמתנגדים באופן אישי כי יש להם חשבון אישי עם ראש הממשלה, יש כאלה שמתנגדים מאחר והם אוהבים כל הזמן להיות בכותרות והם כל הזמן רוצים להבדיל את עצמם, ויש כאלה שאומרים בואו נעשה רק תיקון קטן במפה שינוי כזה ואחר ואנחנו גם תומכים".

לדבריו ההתנגדות למדינה פלסטינית היא התכחשות למציאות מכיוון שגם היום קיימת הרשות הפלסטינית ומותר לדון בשאלה של ההגדרה שלה כמדינה, אוטונומיה או רשות פלסטינית.

"הערבים נמצאים שם, אנחנו נמצאים שם, והתוכנית הזאת מייצרת מציאות טובה יותר לחצי מיליון אזרחים שגרים שם, לכן אנחנו צריכים לקחת את ההזדמנות", קבע רביבי.