צפו: המכוניות המוזרות בעולם

מכונית קרח וג'קוזי על גלגלים - ריכזנו עבורכם את המכוניות ההזויות ביותר בעולם

מתנאל ראט , כ"ט בסיון תש"פ

יש גם מכוניות זולות במיוחד
יש גם מכוניות זולות במיוחד
צילום: iStock

כולנו צריכים מכונית כדי לנוע ממקום למקום, אבל יש כאלו שהופכים את הרכב שלהם ליצירת אומנות של ממש. ריכזנו עבורכם כמה מכוניות מוזרות במיוחד שיגרמו לכם לחשוב פעמיים על הרכב הסטנדרטי שלכם.

קרח על גלגלים

ככל הנראה יהיה קשה לתחזק מכונית כזו בישראל, אבל מכונית הקרח יכולה להפוך ללהיט באזורים קפואים יותר של העולם. המכונית עצמה בנויה כמין שלד מתכתי שעליו מרכיבים את קוביות הקרח. הבעיה העיקרית ברכב היא שאין לו ממש חלונות או מזגן על חימום, אז מומלץ לנהוג רק בביגוד מתאים.

לנהוג בתוך נעל

חברת ההלבשה "L.L Bean" החליטה לחגוג מאה שנים להיווסדה בדרך מקורית במיוחד. הם לקחו את אחד מעיצובי הנעליים שלהם והפכו אותו לנעל ענקית שמסוגלת גם לנוע בכביש. הכניסה לרכב הייחודי הייתה דרך העקב, אבל מלבד זאת מדובר ברכב לכל דבר ועניין. המעצבים החליטו שלא לקשור את השרוכים של המכונית החדשה, אבל אמרו שייתכן שבחגיגות המאתיים הם כבר יעשו שינויים בעיצוב.

הפוך על הפוך

למרות שהרכב בסרטון נראה כאילו הוא עבר תאונת דרכים קשה, הוא בעצם עובד בצורה מושלמת. לא ממש ברור למי זה מועיל, אבל יש מי שאוהב לנהוג כאשר המכונית שלו הפוכה לחלוטין. כחלק מהתכנון, מוסיפים גם גלגלים מתחת למכונית ושמשה בכיוון הנהג, אבל למתבונן מבחוץ מדובר במכונית הפוכה לחלוטין שמצליחה איכשהו לנסוע. הדבר היחיד שלא ניסו להפוך במכונית הוא את לוחית הרישוי- שנשארה הפוכה ובלתי קריאה.

העכביש המתכתי

לא משנה אם אתם נוסעים בכביש רגיל, בתוואי שטח או על חוף הים- רכב העכביש יתאים לכם. ארבעת הגלגלים של המכונית מסוגלים לזוז לכיוונים שונים לחלוטין ולהתאים את עצמם לשטח בקלות. אין אפילו צורך שארבעת הגלגלים יהיו באותו גובה במהלך הנסיעה, כך שאפשר גם למצוא חניה בקלות רק ל2 גלגלים.

ג'קוזי על גלגלים

ה"Carpool Deville" מתהדר בתואר "הג'קוזי המהיר ביותר בעולם", ונראה שאין לו הרבה מתחרים בתחום. החלק האחורי של המכונית הוסר לחלוטין ובמקומו נבנה ג'קוזי גדול שמקרר את הנוסעים הרבה יותר טוב מכל מזגן. אמנם אין ממש חגורות בטיחות ברכב, אבל לא ברור האם יש חובה לחגור גם כאשר שוחים תוך כדי הנסיעה.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בנוער ערוץ 7- המקום בשבילכם!