יעל בלום מציגה: איפור לאירוע בוקר

אני רוצה לתת לכן טיפ קטן שישדרג לכן כל מראה עיניים לאלגנטי, קלאסי על-זמני ומחמיא תמיד.

יעל בלום , ל' בסיון תש"פ

יעל בלום מציגה: איפור לאירוע בוקר-ערוץ 7
יעל בלום
צילום: ללא קרדיט

אני אוהבת חתונת בוקר, כשהאירוע מתקיים באור יום טבעי והתמונות יוצאות הכי יפות.

שמלה בהירה - צ'ק, כיסוי ראש חגיגי ולא מתאמץ- צ'ק. עכשיו רק נשאר האיפור. אז הכנתי לכן מדריך איפור לאירוע בוקר או למי שמחפשת מראה עדין וקלאסי.

התחלתי כמובן בשטיפת הפנים, קרם לחות וקרם הגנה (חובה!!!). מעל הנחתי פריימר סיליקוני שאני משתמשת בו רק לאירועים כדי שיחליק לי את הנקבוביות והפנים ייראו כמו אחרי פילטר כשהמייקאפ יונח מעל. מייקאפ לא כבד מידי, אבל גם לא לחותי כדי שלא יימרח לי בזמן האירוע.

קונסילר מתחת לעיניים (להסתרת הכהויות ותודה לגנים המשובחים שלי). קונטור רטוב, פידור הפנים בדגש על איזור הסנטר כדי שהאיפור לא יזוז תחת המסיכה, הנחת ברונזר, סומק ושימר והבסיס שלי מושלם.

באיפור של היום החלק המעניין הוא דווקא העיניים. והקטע הכי כיפי זה שהוא פשוט קליל ולא מסתבך. התחלתי עם מעט קונסילר על העפעף כדי שיהיה מעין פריימר לצלליות ויעזור להן להידבק טוב יותר, לשמור על עמידות ולהוציא את מירב הפיגמנט שלהן.

צללית חומה עם תת גוון חם לשקע ליצירת מימדיות, לאחר מכן באה צללית חומה מעט כהה יותר ניטרלית ואני מניחה אותה בצורה מעט יותר מדוייקת בתוך השקע. עם המברשת ושאריות החומר אני טופחת בעדינות על שטח העפעף.

צילום: יעל בלום

עכשיו מגיע החלק המשדרג! בגדול, היה אפשר לסגור את הלוק הזה ככה, קצת מסקרה מעל והעיניים היו נראות מעולה. אבל אני רוצה לתת לכן טיפ קטן שישדרג לכן כל מראה עיניים לאלגנטי, קלאסי על-זמני ומחמיא תמיד.

עם מברשת זוויתית אני אוספת מעט צללית שחורה אטומה (לבנות שמפחדת מעוצמת הגוון השחור ניתן להשתמש בכל צללית כהה בדגש על גווני אפור או חום), ומניחה בטפיחות על קו הריסים העליון החל מאמצע העין לכיוון הרקות. הצללית מדמה לנו מראה של אייליינר שמחמיא לצורת העין ומושך אותה, הופך אותה "לחתולית". אבל בגלל שהצללית מונחת בצורה פחות מדוייקת ויותר "מעושנת" נוצר לנו מראה טבעי יותר של קו ריסים מודגש ומלא ועין מתוחה.

צילום: יעל בלום

עם המברשת שאיתה טשטשתי את הצלליות החומות בשקע אני מרפרפת מתחת לקו הריסים התחתון. אני מסיימת עם קצת מסקרה בריסים העליונים והתחתונים ועיפרון שחור בקו המים העליון הריסים ליצירת מראה של ריסים מודגשות וזהו!

שפתון ומעט תרסיס מרענן ליצירת מראה טבעי יותר וסיימנו! כמה פשוט ככה יפה!

יעל בלום, מאפרת מקצועית ומעבירה סדנאות אישיות. לכל שאלה, שיתוף או התייעצות בנושאי טיפוח, איפור ואסתטיקה מוזמנות לפנות באינסטגרם העסקי yael_blum_makeup. יש שם סרטונים אינפורמטיביים. בואו, יהיה כיף 😊