הוריו של הדר גולדין:
גנץ ונתניהו הזרימו חמישים מיליון דולר במזוודת מזומנים לחמאס

לאה ושמחה גולדין תוקפים את הממשלה: נתניהו וגנץ קונים שקט זמני ומפקירים את החיילים. זה פרוטקשן וכניעה.

ערוץ 7 , ב' בתמוז תש"פ

משפחת גולדין
משפחת גולדין
צילום: עצמי

הוריו של הדר גולדין הי"ד המוחזק על ידי חמאס ברצועת עזה, טוענים הבוקר (רביעי) כי ראשי הממשלה בנימין נתניהו ובני גנץ אפשרו לקטאר להכניס אמש לרצועת עזה 50 מיליון דולר.

"הממשלה וצה״ל הזרימו אמש 50 מיליון דולר במזוודות מזומנים לחמאס. נתניהו וגנץ קונים שקט זמני ומפקירים את החיילים. זה פרוטקשן וכניעה", אמרו ההורים.

''שש שנים אחרי 'צוק איתן' ההורים לחיילי צה״ל צריכים לחשוב האם ראש הממשלה והרמטכ״ל ששלחו את בננו הדר ואת אורון שאול לקרב אכן היו ראויים לכך? אנחנו כבר הבנו שלא", הוסיפו לאה ושמחה גולדין.

בשבוע שעבר תקפה משפחת גולדין את ראש הממשלה החליפי ושר הביטחון בני גנץ, בשל החלטתו לא לבלום את הסכומים המועברים לחמאס בעזה.

"גנץ כיהן כרמטכ"ל צה"ל במלחמת 'צוק איתן' והוא המפקד שהשאיר את בננו הדר בשבי חמאס. במקום להעמיד בראש את ערכי צה"ל והחזרת לוחמים משדה הקרב הוא מתחיל את תפקידו כשר ביטחון בכניעה מול חמאס", ציינו ההורים.

לדבריהם, "גנץ התחייב בפני הציבור וגם בפגישות ובשיחות אישיות איתנו כי ברגע שיקבל תפקיד משמעותי יפעל להשבת החיילים והאזרחים הנמצאים בידי חמאס".

״גנץ הוא אכזבה גדולה עבורנו. יש מרחק בלתי נתפס בין האמירות וההצהרות לבין המעשים שלו. העברת 50 מיליון דולר לחמאס והמשך הפקרת הבנים היא ביזיון לגנץ ששימש כרמטכ״ל מלחמת צוק איתן ושילח את הדר ואורון להילחם בעזה והפקיר אותם בשבי חמאס כבר כמעט 6 שנים", מסרו הוריו של הדר.