5 טיפים שכל גבר חייב לדעת לפני קניית טבעת אירוסין

מבולבל מכל האפשרויות לבחירת טבעת? במאמר זה אנו נעשה סדר בבלבול וניתן לך חמש טיפים ששווים זהב בבחירת טבעות אירוסין.

תוכן שיווקי , ב' בתמוז תש"פ

5 טיפים שכל גבר חייב לדעת לפני קניית טבעת אירוסין-ערוץ 7
טבעת אירוסין
צילום: יח"צ

טבעת אירוסין קונים לבת הזוג בדרך כלל בהפתעה יחד עם תכנון הצעת הנישואין. על החתן המיועד לבחור טבעת יהלום עבור בת זוגו שבדרך כלל סקרנית מאוד לגבי הנראות של הטבעת שתקבל.

החתן שרוצה להפתיע את בחירת ליבו עלול להיות מאוד מבולבל מכל האפשרויות שקיימות ועל כן במאמר זה אנו נעשה סדר בבלבול וניתן לך חמש טיפים ששווים זהב בבחירת טבעות אירוסין.

טיפ ראשון - אפיון בת הזוג שלך מבחינת טעמה האישי

לכל בחורה יש טעם שונה בכל הקשור לביגוד, הנעלה, אקססוריז, תכשיטים וכמובן טבעות אירוסין. חלק מהנשים אוהבות טבעות אירוסין טרנדיות לאותה תקופה ויש נשים אשר מחפשות את הייחודיות של הטבעת.

כמו כן, יש נשים שאוהבות טבעות אירוסין במראה ועיצוב עדין ויש כאלו שדווקא עיצוב בולט מאוד ומרשים יעשה להן את זה. אז מה לבחור? איך תדע מהו הסגנון של בחירת ליבך? אחת הדרכים לעשות זאת היא למעשה להתחיל לשים לב למה היא לובשת ועונדת ביום יום ולערב. יש לקחת בחשבון כי טבעת האירוסין היא טבעת אשר עונדים לאורך כל היום ולא רק באירועים.

טיפ שני - היכרות עם עיצובים קיימים

הדבר השני שכדאי לעשות הוא למעשה להתאים את האפיון שחקרת מהטיפ הראשון ולהתאים אותו לעיצובים קיימים. יש מספר קטגוריות של עיצובים לטבעות אירוסין שחשוב להכיר. סגנון עיצוב ראשון הוא הסגנון הקלאסי הפשוט ועיצוב טבעות סוליטר. אלו עיצובים נקיים מאוד, מוקפדים והדבר שהכי בולט בהם הוא היהלום המרכזי.

בטבעות אלו לרוב משקיעים ביהלום איכותי. סגנונות נוספים הם כל אותם העיצובים אשר משלבים בטבעות אירוסין יהלומים נוספים מעבר ליהלום המרכזי. אלו יכולות להיות טבעות אירוסין היילו שבהן יהלומים קטנים עוטפים את היהלום הגדול, אלו יכולות להיות טבעות אירוסין שבהן משובצים יהלומים בצידי החישוק או טבעות אירוסין טוויסט שהחישוק של הטבעת מעוצב וגם עליו משובצים יהלומים קטנים.

סגנון טבעות אירוסין נוסף, הוא סגנון הווינטג'' אשר מחזיר אתכם אחורה בזמן לעיצובים משנות ה-20, 30 ומתאים לכל אותן נשים שאוהבות להיות ייחודיות. סגנון אחרון הוא הטבעות עם היהלומים השקועים, בהן רואים רק את החלק העליון של היהלום והבסיס שלו סגור בתוך מתכת הזהב. אצלנו בדיאמור מייצרים את כל סגנונות העיצוב, תוכלו להתרשם מהקולקציות השונות באתר שלנו, בכתובת: https://www.diamor.co.il/

טיפ שלישי - הגדר לך תקציב

כאשר קונים טבעת אירוסין מבינים שניתן לקנות אותה במגוון רחב של מחירים. טווח המחירים מתחיל ב-1400 שקלים ועולה בהתאם לאיכות היהלומים ומשקל הזהב. תוכלו לראות גם טבעות אירוסין במחירים של 5000 שקלים, 10,000 ואפילו הרבה יותר. בשל טווח המחירים הרחב, חשוב להחליט על תקציב מראש.

זה יעזור לכם להתמקד ולמצוא את טבעת האירוסין המתאימה. ניתן בקלות למצוא טבעות אירוסין זולות מבלי לפגוע במראה היפה שלהן וניתן גם למצוא טבעות אירוסין יוקרתיות עם ייחודיות שאין בטבעות אחרות. בכל מקרה המחיר לא תמיד מעיד על יופי הטבעת והמטרה בסופו של דבר היא להתאים את הסגנון האהוב לבחורה שלכם.

טיפ מספר ארבע - חקור קצת על יהלומים ומתכת הזהב

טבעת אירוסין מורכבות בדרך כלל משני חומרים. החומר הראשון הוא היהלום והחומר השני הוא הזהב. מאחורי כל אחד מן החומרים הללו עומדת תורה שלמה. כאשר תתייעצו עם המוכרים, הם יראו לכם עיצובים שונים ויספרו לכם גם על נתוני הטבעת. מבחינת מתכת הזהב חשוב לדעת שני דברים עיקריים. האחד שמחיר הזהב נקבע על ידי משקלו והשני שלזהב כיום בטבעות אירוסין יש שלושה צבעים שהם זהב צהוב, זהב לבן וזהב אדום.

את גווני הזהב של טבעת האירוסין נהוג לבחור על פי העדפה אישית שזה חלק מן התחקיר שכבר עשיתם בטיפ הראשון. מבחינת יהלומים חשוב לדעת כי עלותם נקבעת על פי מספר פרמטרים הקשורים לאופן החיתוך, הליטוש, פגמים של היהלום, צבעו ומשקלו. את כל הנתונים הללו ניתן לראות בתוך התעודה הגימולוגית אשר מגיעה עם כל יהלום ויהלום. בנושא של יהלומים, מומלץ לקרוא קצת אצלנו באתר של דיאמור בכתובת: https://www.diamor.co.il/

טיפ מספר חמש - להזמין מספיק זמן מראש

הצעת נישואין טומנת בחובה הכנות רבות, לעיתים צריך להכין את המשפחות, לפעמים אלו דברים לוגיסטיים כמו מקום, פעילות מסוימת, עיצוב מסוים ועוד. בין כל אלו טבעת האירוסין בסופו של דבר היא מרכז הערב, בלעדיה לא תוכל להציע את הצעת הנישואין המיוחלת, לכן בסדר העדיפויות קודם כל הזמן את טבעת האירוסין שברצונך להעניק, על מנת שהיא תהיה מוכנה. לאחר משימה זו, התחל בתכנון ההצעה.