נובאק דג'וקוביץ'. מחייך בימים טובים יותר
נובאק דג'וקוביץ'. מחייך בימים טובים יותר צילום: REUTERS/Andrew Couldridge

"גריגור דימיטרוב גרם נזק עצום", כך צוטט בתקשורת הסרבית אביו של הטניסאי מספר אחת בעולם - נובאק דג'וקוביץ'.

דג'וקוביץ' האב אמר את הדברים על רקע הסערה שמתחוללת בימים אלו בספורט העולמי כולו ובענף הטניס בפרט, כאשר ספורטאים, מאמנים ואוהדים נדבקו בנגיף הקורונה במהלך טורניר ראווה שהתקיים בסרביה וקרואטיה.

את הטורניר ארגן לא אחר מאשר בנו של האב, הטניסאי מספר אחת בעולם ומי שמשמש כיו"ר ארגון השחקנים בענף הטניס העולמי, נובאק דג'וקוביץ'.

אביו של הטניסאי הבכיר אמר את הדברים לאחר שבנו קיבל ביקורות רבות וקשות מחבריו לענף ומרבים בכל רחבי העולם כשטורניר הטניס שארגן מתוך מטרה להחזיר לפעילות את הטניסאים לפני האליפויות הקרובות, הפך לאירוע הדבקה המוני שלא בכוונה.

על פי הדיווחים מי שהיה לגורם ההדבקה ההתחלתי הוא לא אחר מאשר המדורג 33 בעולם, הטניסאי גריגור דימיטרוב הבולגרי. אמש, הודה הטניסאי הבולגרי שהגיע לטורניר הראווה עם תסמינים קלים של שפעת אך לטענתו לא דמיין שהוא חולה בקורונה.

"האיש הגיע לכאן חולה, וכולנו כבר יודעים מה קרה אחר כך. אני לא חושב שההתנהלות שלו היתה טובה, כי הוא היה חייב לעבור בדיקת קורונה לפני שהגיע לכאן", אמר ותקף אביו של דג'וקוביץ' שהוא ואשתו נדבקו גם כן בנגיף..

"דימיטרוב גרם לי ומשפחתי נזק עצום. למען האמת, הוא גרם לנזק לא רק לסביבה הקרובה שלי אלא גם למדינה שלי", אמר דג'וקוביץ' האב.