שידור חי:
איך נערכים כלכלית לגל השני של הקורונה?

קרתא השקעות בשיתוף ערוץ 7, ממשיכים בסדרת הרצאות הידע הפיננסי – "משקיעים שעה" - והפעם: היערכות כלכלית לגל השני של הקורונה.

בשיתוף 'קרתא' , ב' בתמוז תש"פ

נערכים כלכלית
נערכים כלכלית
iStock

עכשיו בשידור חי: תתקיים ההרצאה הרביעית בסדרת ההרצאות 'משקיעים שעה'.

ההרצאה מועברת ע"י ד"ר רו"ח רענן קופ, שידבר על ההיערכות הפיננסית של כל אחד מאיתנו לקראת הגל השני של משבר הקורונה, בדגש על שכירים, עצמאיים ועמותות. במהלך ההרצאה יענה קופ על שאלות המשתתפים.

ד"ר רו"ח רענן קופ מומחה בליווי פיננסי וייצוג בנקאי לחברות ועצמאים, ביקורות פנים, מיסוי, פירוקים, וניהול חברות בקשיים פיננסיים. קופ משמש גם כיו"ר ועד מרחב ירושלים של לשכת רו"ח, וחבר הוועד המרכזי של לשכת רו"ח בישראל.

"מאז הקורונה קיבלנו מאות שאלות ובקשות להדרכה איך להתנהג כלכלית", מסביר דביר דמרי – מנכ"ל קרתא. "החלטנו לקחת את זה צעד אחד קדימה, ולייצר תכנים ברורים ופשוטים בשיתוף טובי המומחים. ההרצאות מוגשות כשירות לציבור, ללא עלות. בנוסף, יש משפחות רבות, שבגלל התנהלות כלכלית לא נכונה, לא מצליחות לשמור כסף בצד. אנחנו מעוניינים לתת להם מידע חשוב על כלכלה נבונה ובכך לאשר להם ליצור לעצמם עתיד כלכלי טוב יותר".

ההרצאות עוסקות בכל נושאי כלכלת המשפחה ומועברות על ידי בעלים ומנהלים בכירים של חברות גדולות בשלל תחומים, בין המרצים: ד"ר רענן קופ, שותף מייסד בפירמת רו"ח BDSK. רו"ח תמר מיכלסון, יועצת לניהול כלכלי בארגון מקימי, דביר דמרי - מנכ"ל קרתא השקעות ועוד.

רוצים להצטרף להרצאות ולקבל גם את ההקלטות? הרשמו כאן (ללא עלות).