מועצת יש"ע נפרדה מאלוף פיקוד המרכז נדב פדן

ראשי מועצת יש''ע נפרדו ממפקד פיקוד מרכז בסיור מיוחד בארמונות החשמונאים ביריחו.

ערוץ 7 , ב' בתמוז תש"פ

מועצת יש"ע נפרדה מאלוף פיקוד המרכז נדב פדן-ערוץ 7
נדב פדן ודוד אלחיאני
צילום: שריה דיאמנט

ראשי מועצת יש''ע סיירו היום (רביעי) באתר ארמונות החשמונאים יחד עם מפקד פיקוד המרכז האלוף נדב פדן, שנמצא לקראת סיום תפקידו.

הסיור התקיים באתר ארמונות החשמונאים סמוך ליריחו שבבקעת הירדן בהדרכתו של אריאל פילבר, מנהל בית ספר שדה עפרה. ראשי המועצות סיירו יחד עם האלוף פדן בין העתיקות במקום ושמעו את סיפורו ההיסטורי של אתר המורשת החשוב.

את אירוע הפרידה מההתיישבות סיימו ראשי מועצת יש''ע בכפר אדומים, בארוחת צהריים, ברכות והענקת שי מההתיישבות למפקד הפיקוד.

אלוף נדב פדן אמר לראשי מועצת יש''ע: "אנחנו באים והולכים ואתם עוסקים בעשייה האמיתית של בניית הארץ הזאת ואנחנו זוכים לפרק זמן קצר ללוות אתכם.

לקחתם אותי למקומות שמעל הגבול, בג׳נטלמניות ובאצילות אתם נוהגים בצה״ל בעשייה היומיומית בזרועות שלובות של המפעל הציוני הזה. המון תודה והערכה על הכינוס, תמשיכו לעשות את הדברים החשובים לעוד אלפי ומאות שנים", הוסיף מפקד פיקוד המרכז היוצא.

יו"ר מועצת יש''ע דויד אלחייני אמר "לא הרבה אלופים בצה"ל זוכים לפקד על פיקוד כל כך מורכב, ואני שמח לראות שעשית זאת בצורה טובה. אני מאחל לך הצלחה רבה בהמשך הדרך, ושנמשיך לראות אותך בצמתים משפיעים וחשובים. הביטחון שנתת לנו ולתושבינו לאורך כל השנים האחרונות הוא הענקת ריבונות יומיומית על האזור. בשם כל ההתיישבות הישראלית ביהודה, שומרון ובקעת הירדן אני מודה לך על כל העבודה הקשה והחשובה".טוען....

צילום: שריה דיאמנט