סדרות טלוויזיה לקיץ
סדרות טלוויזיה לקיץPIXABAY

הקיץ הגיע, וכל חובבי הטלוויזיה יודעים שאין כמו עונת הקיץ בטלוויזיה, ושמגוון ענק של תוכניות חדשות וחוזרות מפציעות על המסך כדי להנעים לנו את הימים החמים.

מגוון הסדרות והעונות החדשות של קיץ 2020 יותירו אתכם מרותקים למסך וצמאים לעוד, אז הנה לפניכם המלצות לשלוש סדרות חדשות שצפויות לצאת בקיץ הקרוב, אותן ממש לא כדאי לכם לפספס.

תאג"ד 2

תאג"ד היא סדרה ישראלית, אשר עוקבת אחר פעילותם של החובשים בגדוד 33 של חטיבת הצנחנים בצה"ל. העונה הראשונה של הסדרה הסתיימה באופן מותח (זהירות, ספויילרים): צוות החובשים הוקפץ לטפל בתאונה עם נפגעים, אלא שכל הסיפור התברר כמלכודת, והמכונית התפוצצה כאשר הצוות ניסה להתקרב אליה.

רותם ספגה רסיס בצווארה, אשר גרם לה לאבד כמויות מאסיביות של דם, והעונה למעשה נגמרת בכך ששאר אנשי הצוות מנסים להחיות אותה. העונה השנייה של תאג"ד משנה כיוון, ועוברת לסיפור חדש אשר מתרחש במקום אחר, כאשר רוב הדמויות המרכזיות לא ממשיכות הלאה לעונה החדשה.

הסיפור נפתח בכך שצוות התאג"ד, שעוד מתאושש מאירועי העונה הקודמת, עובר אל החזית הצפונית – לאזור רמת הגולן. מלחמת האזרחים בסוריה גובה קורבנות רבים, חלקם נפצעים ומגיעים אל גדר הגבול במטרה לקבל טיפול רפואי מכוחות הרפואה של צה"ל, אשר מתוגברים בכוח התאג"ד של גדוד 33 – ומשם העלילה הולכת ומתפתחת.

סיפורה של שפחה 3

אם עוד לא צפיתם בעונות הראשונות של סיפורה של שפחה – הגיע הזמן להשלים פערים, ומהר. סיפורה של שפחה היא ללא ספק אחת מסדרות המופת הטובות ביותר שיצאו בעשור האחרון, ואולי בכלל. הסיפור מתמקד בעתיד הקרוב, אז יורדים אחוזי הילודה באופן דרסטי כתוצאה מגורמים סביבתיים וממחלות מין.

על רקע המצב, תנועה נוצרית רדיקלית מחוללת מהפכה בארצות הברית ומחליפה את המשטר הדמוקרטי במשטר תאוקרטי טוטליטרי, במסגרתו נשים מחולקות למעמדות, משועבדות ומאבדות זכויות בסיסיות, כמו למשל הזכות לקרוא או לכתוב, כאשר הפוריות שבהן סובלות יותר מכולן. העונה השלישית ממשיכה את קו העלילה של העונות הקודמות, ומתהדרת במונולוגים חדים ובסצנות שיותירו אתכם המומים וכמהים לעוד מהסדרה המדהימה הזו. מדובר בצפיית חובה לכל אדם.

המשבריסטית 2

המשבריסטית היא סדרת דרמה-קומית אשר מתמקדת בדמותה של רובין – מנהלת יחסי ציבור אמריקנית שחיה בלונדון. במסגרת תפקידה, נדרשת רובין להוציא את המיטב מסיטואציות בעייתיות ביותר של לקוחותיה, ולסובב את המצב כך שידיהם תהיה תמיד על העליונה.

על אף שרובין מצליחה לסדר היטב את הבלאגן שמותירים אחריהם לקוחותיה, כשהעניין נוגע לחיים שלה – ההתנהלות שלה דווקא לוקה בחסר, וניתן לומר שיש לה מומחיות מיוחדת בהרס עצמי. העונה השנייה של הסדרה נפתחת בכך שרובין, אשר ממשיכה בתפקידה כמנהלת יחסי ציבור, מגלה שהיא בהריון – ויותר מזה לא נגלה לכם.