יאיר נתניהו: אני חושש לחיי

בנו של ראש הממשלה סופג קללות ואיומים ברשת החברתית. "אני אשבור לך את העצמות אחרי שאשתחרר ממעצר"

ערוץ 7 , ו' בתמוז תש"פ

יאיר נתניהו: אני חושש לחיי-ערוץ 7
יאיר נתניהו
Photo by Marc Israel Sellem/POOL

יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה, פרסם אוסף של קללות, איומים והסתה לאלימות המתפרסמים נגדו ברשתות החברתיות פייסבוק וטוויטר.

"מתירים את דמי", כתב נתניהו הבן, "אני באמת מתחיל לחשוש לחיי והמשטרה והפרקליטות בחסות נורית ליטמן פשוט מסמנים אור ירוק למסיתים ולבריונים''.

יאיר נתניהו טען כי ''עד עכשיו לא לקחו לחקירה את בוקי נאה שקרא מספר פעמים לדקור אותי בסכין''.

בנו של ראש הממשלה פרסם שלושה ציוצים שכתב משתמש טוויטר בשם ZORO, בהם נכתב בין היתר: "אני יבוא לביתך ואשבור לך את העצמות בשידור חי אחרי שאשתחרר מהמעצר. תפעיל את השב"כ, צה''ל והמוסד אני אדאג שהם יהיו לצידי אותך אני אשבור''.

לא כדאי לך לדעת מי אני ברגע שאשתחרר מהמעצר כדאי לך לחפש מסתור ממני. יעיר נתניהו כדאי לך להעיר את אביך לפני שזה יהיה סופך'', כתב המשתמש האלמוני. (שגיאות הכתיב הן במקור).

בנימין ושרה נתניהו
צילום: ללא

בשבוע שעבר הוגש כתב אישום נגד צבי סבג, בן 57 מאשקלון, בגין איומים על ראש הממשלה בנימין נתניהו, אשת ראש הממשלה שרה נתניהו ובנם יאיר נתניהו.

על פי כתב האישום, ב- 4.11.2019 יצר הנאשם חשבון משתמש בפייסבוק בשם "צביקה סבג". הנאשם הצמיד תמונת פרופיל לחשבון שיצר- ציור של ראש הממשלה עם חבל תליה לצווארו.

תחת הקטגוריה "אודות" בעמוד הפרופיל בחשבון הנאשם כתב הנאשם: "שונא שנאת מוות את בנימין שרה ויאיר נתניהו ואת כל מי שמשתף איתם פעולה". בהמשך אותו יום, בשעה שאינה ידועה במדויק, פרסם הנאשם בחשבון הפייסבוק את המלל הבא: "משטרת ישראל. תתכוננו לכוון את התנועה להלוויות של בנימין שרה ויאיר נתניהו. תודה".

הנאשם פרסם את המלל הבא בחשבון הפייסבוק: "וואלה החלאה עף על עצמו. הוא לא יודע מה מחכה לו. יאיר נתניהו. אם תרגיש לא טוב בהמשך אל תפנה לבית חולים. אלו סימנים פיזיים שמבשרים את מותך והסתלקותך מהעולם הזה. אחלה רופא לא יוכל לעצור את התהליך הזה. כולי תקווה שהבנת עם מי החלטת לפתוח חשבון.

''על חטא ההיבריס משלמים ביוקר. לכל דבר יש התחלה, "וסוף", סוף סופני והחלטי מאוד, במקרה שלך. מה תעשה עכשיו? תרוץ למשטרת ישראל לדווח להם על איום ממשי על חייך ותבקש מהם שיגנו עליך? תעצור ... כבר דיווחתי להם וחוץ מזה מיליון שומרי ראש לא יכולים למנוע את סופך המר. נגזר ונחתם", כתב הנאשם.