האיום של משפחת גולדין על בני גנץ

הוריו של הדר לשר הביטחון: ''אם לא נראה פעולות ממשיות להשבת הדר נשנה את דרכנו הממלכתית ונפעל בדרכים אחרות כדי שתמלא את חובתך".

ערוץ 7 , ו' בתמוז תש"פ

לאה גולדין
לאה גולדין
Photo by Hadas Parush/Flash90

לאה ושמחה גולדין, הוריו של סגן הדר גולדין המוחזק בידי חמאס, וצור גולדין, אחיו התאום של הדר, נפגשו אחר הצהריים (ראשון) עם ראש הממשלה החליפי ושר הביטחון בני גנץ.

משפחת גולדין סיפרה לאחר הפגישה כי בחרה להגיע אליה ''למרות תחושה כבדה שהיא מיותרת. אנו מצפים מגנץ, כרמטכ"ל צוק איתן, ששלח את הדר להילחם, שידאג להחזירו הביתה עכשיו. למרות שב-6 השנים שעברו מאז שהדר נחטף למנהרה ונותר בידי חמאס הוא כלל לא פעל בנושא״.

במהלך הפגישה אמרו בני משפחת גולדין לגנץ: ״הבנו שהתנהגותנו הממלכתית ושיתוף הפעולה שלנו עם המערכת לאורך 6 השנים האחרונות התפרשו אצל הנהגת המדינה כאישור שלא לפעול להשבת החיילים משדה הקרב.

''לכן, אנו מדגישים, כי במידה ולא נראה פעולות ממשיות להשבת הדר, נשנה את דרכנו הממלכתית ונפעל בדרכים אחרות כדי שתמלא את חובתך כרמטכ״ל מלחמת צוק איתן כלפינו״.

משפחת גולדין ביקשה להדגיש, ''אנו נמנעים מלציין שהפגישה התנהלה ברוח טובה מכיוון האווירה אינה רלוונטית כל זמן שהחיילים והאזרחים עדיין בידי חמאס''.