אביגדור ליברמן על יאיר נתניהו: "ילד מגודל, בטלן שלוקה בנפשו"

יו"ר ישראל ביתנו השתלח בבנו של ראש הממשלה ותקף את התנהלות נתניהו, "משפיל את בני גנץ שאולי מגיע לו, את הרמטכ"ל ואת ראש השב"כ".

ערוץ 7 , ו' בתמוז תש"פ

אביגדור ליברמן על יאיר נתניהו: "ילד מגודל, בטלן שלוקה בנפשו"-ערוץ 7
ליברמן
צילום: קובי ריכטר/TPS

חבר הכנסת אביגדור ליברמן תקף היום (ראשון) בחריפות את בנו של ראש הממשלה, יאיר נתניהו, בריאיון לשלי יחימוביץ' ויגאל גואטה בכאן רשת ב.

בתגובה לדברים שכתב נתניהו נגד ליברמן בעבר בטוויטר, אמר ליברמן: "אני לא מתעסק עם בני משפחה, אישה וילדים ובטח שלא עם ילד מגודל, בטלן, שלוקה בנפשו וסובל מפרנויות וסכיזופרניה".

יו"ר ישראל ביתנו תקף גם את ראש הממשלה על התנהלותו במשבר הקורונה ובנושא החלת הריבונות. "אני לא מוטרד רק מזה שנתניהו מנסה להשפיל את גנץ, שאולי מגיע לו", אמר ליברמן על העימות היום בין נתניהו לראש הממשלה החליפי בדיון קבינט הקורונה.

"הוא משפיל גם את הרמטכ"ל ואת ראש השב"כ. אני לא זוכר אווירה כזו שבה ראש השב"כ והרמטכ"ל לא שותפים למהלך כמו המהלך של הסיפוח, שהוא מחייב מעורבות שלהם בשטח".

על משבר הקורונה אמר ליברמן כי "מה שצריך לעשות זה להעביר את האחריות והתיאום לפיקוד העורף, ופשוט להפסיק לבזבז זמן. נתניהו לא רוצה לאבד שליטה, והוא לא מנהל את משבר הקורונה - אלא מנהל מסע יחסי ציבור".