בית"ר י-ם עדיין ללא ניצחון

עם תיקו נוסף ותצוגת כדורגל חלשה להחריד, בית"ר ירושלים עדיין ללא ניצחון בפלייאוף ועם שבעה משחקים רצופים כאלה אחרי תיקו 0:0

נרי וייס - ערוץ 7 , ו' בתמוז תש"פ

בית"ר י-ם עדיין ללא ניצחון-ערוץ 7
רוני לוי. עדיין ללא ניצחון
צילום: פלאש 90

לא השיא שהייתה רוצה להשיג. בית"ר ירושלים קבעה הערב (ראשון) שיא חדש בתולדותיה בליגת העל בכדורגל כשסיימה בתיקו חמישי ברציפות.

היה זה הערב כשבית"ר עלתה לשחק באצטדיון סמי עופר האהוב עליה מול הפועל חיפה המקומית, במשחק שכמובן התקיים ללא קהל בשל נגיף הקורונה.

תירוצים יש בלי סוף - החל מהעובדה שהמשחק ללא קהל ועד העומס הרב בלוח המשחקים, ובכל זאת, לא כך אמורה להיראות קבוצת כדורגל שמתיימרת לייצג את ישראל באירופה.

בית"ר הציגה משחק שבלוני, חסר יצירתיות, מפוחד ומהוסס ללא הזדמנויות ממשיות לשערים, ולולא שוערה הטוב איתמר ניצן, זו עוד הייתה מסיימת את המשחק הערב עם הפסד. נראה כי אחרי האוהדים הרבים שאיבדו את האמון במאמן רוני לוי, גם השחקנים שלו בחדר ההלבשה כבר לא נלחמים בשבילו ולמעשה תהיה זו הפתעה גדולה אם ימשיך לעונה נוספת בקבוצה מהבירה.

בית"ר מסיימת משחק שביעי ברציפות ללא ניצחון וקרובה 3 משחקים לרצף הארוך ביותר שלה - מאז אפריל 2013, אז התחוללה בקבוצה סערת השחקנים הצ'צ'נים. עד כדי כך זה נראה רע.

עם תיקו 0:0 הערב וכשנותרו 3 מחזורים לסיום העונה - המרחק בינה לבין הפועל באר שבע שעומד על 6 נקודות עשוי להספיק בכדי לייצג את ישראל באירופה - ובכל זאת, ככה אין לה מה לחפש שם.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il