ח"כ שלמה קרעי ביקר במד"א:​​​​​​​ יעילים ומצילים חיים

ח''כ קרעי קיים סיור מקיף במוקד והכיר לעומק את הפעילות שמוביל מד"א כארגון שעומד בחזית המאבק בהתפשטות נגיף הקורונה בישראל.

אורלי הררי - ערוץ 7 , ז' בתמוז תש"פ

שלמה קרעי ואלי בין
שלמה קרעי ואלי בין
צילום: דוברות מד"א

חבר הכנסת שלמה קרעי (הליכוד) ביקר אתמול (א') במוקד הלאומי של מד"א בקרית אונו יחד עם מנכ"ל מד"א אלי בין ובכירי הארגון.

קרעי קיים סיור מקיף במוקד והכיר לעומק את הפעילות שמוביל מד"א, כארגון ההצלה הלאומי וכעומד בחזית המאבק בהתפשטות נגיף הקורונה בישראל.

במהלך הסיור, למד ח"כ קרעי על פעילות מד"א בשגרה ובחירום, וקיבל מאנשי המקצוע סקירה אודות התמודדות הארגון במשבר הקורונה. בנוסף, הכיר ח"כ קרעי את מערך הבדיקות הסרולוגיות, האוטובוסים לטיפול נמרץ ופינוי חולי קורונה בעת חירום, פרויקט מד"א 2020 (מד"א בקהילה) ונושא תרומת הפלסמה שמתקיים בשירותי הדם של מד"א.

בתום הסיור אמר ח"כ קרעי: "שמחתי מאוד לבקר במטה מד"א, האמונים על הצלת חיים בשגרה ובחירום. למדתי רבות על פעילותם הענפה בכלל ובתקופת משבר הקורונה בפרט. התרשמתי מאוד מיעילות הביצועים של ההגעה למוקדי האירועים ומאיכות התהליך כולו. למדתי גם על בנק חלב אם, שבמד"א שוקדים כיום על הקמתו ומטרתו להציל חיי פגים. אעמוד לצידם בנושא זה ובנושאים נוספים לטובת הציבור ולהצלת חיי אדם".

מנכ"ל מד"א אלי בין: "אני מודה לח"כ קרעי, אשר השקיע מזמנו על מנת לבוא ולהתרשם מקרוב מפעילותו של ארגון ההצלה הלאומי של מדינת ישראל בימי השגרה בכלל ובימי הקורונה בפרט".