ח"כ קטי שטרית: הריבונות תהיה טובה לישראל

ח"כ קטי שטרית מעריכה שהקואליציה לא תתפרק למרות החריקות, וסבורה כי תכנית הריבונות שיביא נתניהו לאישור היא "הזדמנות היסטורית".

ערוץ 7 , ז' בתמוז תש"פ

ח"כ קטי שטרית
ח"כ קטי שטרית
צילום: חזקי ברוך

ח"כ קטי שטרית (ליכוד) שוחחה הבוקר (שני) עם בני טייטלבוים ב'כאן מורשת' על העימותים בממשלה ובליכוד, ועל החלת הריבונות.

שטרית הסבירה כי לליכוד ולכחול לבן יש אינטרסים משותפים להחזיק את הממשלה לטובת אזרחי המדינה וכי העימותים בין נתניהו וגנץ לא מבשרים על פירוק קרוב של הממשלה.

"יש לנו אתגרים ומשימות למען עם ישראל, זאת העת לאחדות, מה האלטרנטיבה ללכת למערכת בחירות רביעית? אנחנו בליכוד לא חוששים מבחירות. מציעה שכל אחד ישים את המאוויים האישיים שלו בצד", ציינה.

על העימותים בליכוד ועל דבריו של ח"כ מיקי זוהר נגד ישראל כ"ץ אמרה, "לא הייתי ולא שמעתי, אבל קראתי על זה. קורה לפעמים שיש חילוקי דעות, אנחנו מפלגה של פריימריס, כל אחד יכול להביע את דעתו ועדיין ישארו חברים טובים. התקשורת מנפחת את העניין ואני חושבת שכולם צריכים להירגע זה עניין שולי".

שטרית לא פוסלת את האפשרות שהריבונות תוחל באחד ביולי, "אני יודעת שיש מחלוקות, אבל אני מקווה שזה יקרה. זאת משימת חייו של נתניהו, 8 שנים הוא עמד על המשמר מול דרישת 'אף לבנה' של אובמה שהיה עוין לישראל, והעביר בסוף כהונתו החלטה נגד ההתיישבות. אין לי ספק שנתניהו מטיל את כל כובד משקלו שהתוכנית הסופית תהיה טובה, טובה מאוד לישראל, עומדת מולנו הזדמנות היסטורית להחלת הריבונות".