אלופה: מכבי ת"א עדיין ללא הפסד

שני מחזורים לסיום העונה בליגת העל בכדורגל, האלופה מכבי ת"א עדיין ללא הפסד העונה. ניצחה 0:1 את בית"ר ירושלים

נרי וייס - ערוץ 7 , ט' בתמוז תש"פ

אלופה: מכבי ת"א עדיין ללא הפסד-ערוץ 7
מכבי תעשה היסטוריה?
צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א

בדרך להיכנס לספרי ההיסטוריה. אחרי שזכתה באליפות המדינה בכדורגל בפעם השניה ברציפות ובפעם ה-23 בתולדותיה, קרובה מכבי ת"א מרחק של שני משחקים מלעשות היסטוריה.

אחרי עוד ניצחון בליגת העל בכדורגל הערב (רביעי) על בית"ר ירושלים באצטדיונה הביתי, אצטדיון בלומפילד, בתוצאה 0:1, רחוקה מכבי ת"א שני משחקים מלהיכנס אל ספרי ההיסטוריה.

המכבים רחוקים מרחק שני משחקים מלסיים את העונה ללא אף הפסד, בפעם הרביעית בתולדות הליגה ולראשונה מאז עונת 1993/94 אז עשתה זאת מכבי חיפה. בנוסף רחוקים הצהובים מת"א מרחק שני ניצחונות משיא מועדון חדש כשיכולים אלה להגיע ל-90 נקודות בעונה.

גם הערב, עם ההרכב השני וסגל חסר, הצליחה מכבי ת"א לנצח את היריבה שממול בית"ר ירושלים שלא הצליחה לכבוש בחמשת משחקי הליגה האחרונים נגד מכבי וכך גם הערב. הירושלמים פתחו את המשחק טוב יותר אבל שוב לא תירגמו זאת לאיומים לשער וככל שנקפו דקות המשחק הלכו אלה לאחור ואיפשרו למכבים לתקוף בגלים.

בדקה ה-74 יונתן כהן המחליף עשה את מה שהוא יודע לעשות הכי טוב - להכריע משחקים, ובכך שם סוף לתיקו 0:0, כמו חמשת התוצאות הללו שרשמו שתיהן העונה, מתוכן פעמיים במשחקים ביניהן.

מכבי שומרת משחק נוסף על שער נקי, משחק 28 מתוך 34 וקרובה לסיים את העונה עם שמונה שערי חובה בלבד. אלופה בסטייל ובצדק.

בית"ר? זו עם משחק שמיני ברציפות בפלייאוף ללא ניצחון. אחרי חמש תוצאות תיקו רצופות, הפעם זה נגמר עם הפסד.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il